Agencja pracy tymczasowej Włocławek inwestycją

Agencja pracy tymczasowej Włocławek inwestycją

Jestem rolnikiem i mam duże uprawy. Przede wszystkim uprawiam małe owoce, takie jak truskawki, borówki, czy maliny. Staram się cały czas powiększać swoje pole, żeby sadzić na nim jeszcze więcej owoców, by moja gospodarka mogła się rozwijać.

Agencja pracy tymczasowej Włocławek pomocna?

Agencja pracy tymczasowej WłocławekMoje pole znajduje się niedaleko Bydgoszczy, czyli blisko dużego miasta. Jednak to mi nie pomagało w znajdywaniu pracowników. Co roku miałam problemy ze znalezieniem chętnych do zbierania owoców z mojego pola. Sama musiałam razem z rodzina się tym zajmować, bo nawet jak znalazłam kilku chętnych to i tak często oni rezygnowali po paru dniach. To była dla mnie katastrofa, bo zbiory musiały być przeprowadzone, bo owoce będą przejrzałe albo zgniłe. Nawet agencja pracy tymczasowej Włocławek nie zawsze mi pomogła. Ostatnio postanowiłam skorzystać jednak z usług innej agencji i to była bardzo dobra decyzja. W tym roku nie musiałam się martwić o moje zbiory ponieważ przybyli do mnie pracownicy z Ukrainy. Byłam bardzo zadowolona z ich pracy. Przychodzili zawsze punktualnie, ładnie się uwijali i nie sprawiali żadnych kłopotów. Może ich zdolności językowe nie były największe, ale na poziomie podstawowym dobrze się rozumieliśmy. Tacy pracownicy ze wschodu to była rewelacyjna inwestycja.

Dzięki nim nie musiałam się o nic martwić, a zbiory poszły tak szybko jak nigdy dotąd. Byłam bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy. Na pewno drugi raz też bym dokonała takiej samej decyzji i za rok też ich zatrudnię. Wtedy nie będę się martwiła o ponowne poszukiwanie pracowników