Atrakcyjny stoper przy bluzie

Atrakcyjny stoper przy bluzie

Zbliżająca się jesień sprawia, że w mojej pracowni krawieckiej mam coraz więcej zamówień na ciepłe ubrania dresowe. Bardzo spodobało mi się szycie bluz, a także spodni dresowych. Potrzebne są do tego odpowiednie materiały, a także dodatki, bez których całe ubranie byłoby niepełne. Przy bluzach i przy spodniach umieszcza się ściągające sznurki, które powinny być odpowiednio wykończone.

Stopery wykonane z różnych materiałów

solidne stopery do sznurkaOd jakiegoś czasu w kolekcjach odzieży dedykowanej na okres jesienno- zimowy spotkać się możemy z coraz większą ilością ubrań sportowych. Moda na sportowe ubrania rośnie z roku na rok. Wynika to między innymi z tego, że takie ubrania sportowe są bardzo wygodne i zapewniają też odpowiednią ilość ciepła, co jest szczególnie ważne jesienią oraz zimą. Bardzo dużo osób zamawia dla siebie bluzy oraz spodnie dresowe u swoich ulubionych krawców. U mnie również coraz więcej osób zamawia tego typu ubrania. Kiedy zbliża się sezon zamawiam więc w hurtowych ilościach materiały idealne na ubrania dresowe, a także solidne stopery do sznurka oraz same sznurki. Jak chodzi o stopery, to nie tylko chronią one sznurek przed pruciem się, ale też ładnie wyglądają i są ciekawym uzupełnieniem całego stroju. Stopery mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej spotykamy się ze stoperami plastikowymi, jednak nie brakuje też na rynku stoperów drewnianych oraz metalowych, które wyglądają bardzo atrakcyjnie i wielu osobom bardzo się podobają.

Sznurki, które umieszcza się w kapturach przy bluzach lub przy spodniach dresowych wymagają zazwyczaj odpowiedniego zabezpieczenia tak, żeby nic się nie pruło. Doskonałym zabezpieczeniem są w tym przypadku stopery, wykonane z plastiku, drewna, a czasami nawet z metalu. Wybór takich stoperów jest naprawdę duży.