Barierki ochronne – bezpieczeństwo dla użytkowników drogi

Barierki ochronne – bezpieczeństwo dla użytkowników drogi

barierki ochronneBezpieczeństwo na drodze jest niezwykle ważne. Firma AluFast wywodząca się z Trójmiasta potraktowała to bardzo serio i zdecydowała trudnić się produkcją, handlowaniem oraz serwisem barierek. Barierki ochronne proponowane przez AluFast tworzone są z najwyższej jakości produktów.

Barierki drogowe bez wysiłku montuje się a stosowane są najczęściej ze względów zabezpieczenia na przykład w takich miejscach jak mosty, nabrzeża, czy chodniki. Działalność dba o jakość swych produktów, dlatego barierki zabezpieczające są niezwykle trwałe oraz praktyczne. Wszystkie artykuły oferowane przez spółkę są wolne od wad cielesnych i prawnych oraz maja gwarancję producenta. Dodatkowo, ich estetyczny wygląd sprawi, że jakakolwiek droga będzie wyglądać porządnie. AluFast oferuje 3 kolory barierek: zielony, żółty i niebeski ale istnieje też możliwość zostawienia ich bez pokrycia kolorem. Każde barierki są pokryte cynkiem oraz mają odmienne wymiary, uzależnione od miejsca ich przeznaczenia. Atutem firmy jest niski koszt dostawy, bo już od 1 złotówki netto za kilometr obliczane w dwie strony. Ostateczny koszt przesyłki oraz inne detale są do ustalenia po realizacji transakcji. Dodatkowo, firma daje możliwość odbioru asortymentu osobiście. Prócz barierek bezpieczeństwa, spółka ma w ofercie także barierki przenośne, zabezpieczenia robót oraz słupki drogowe.

Każda persona zainteresowana kupnem przedmiotów oferowanych przez AluFast lub mająca pytania, powinna porozumieć się z profesjonalistami w tej branży za pomocą infolinii, e-maila bądź formularzu kontaktowego, który znajduje się w witrynie internetowej firmy.