Będę sprzedawać frezarki w sklepie

Będę sprzedawać frezarki w sklepie

Dostałam dofinansowanie z urzędu miasta na otworzenie pierwszego biznesu. Nie sądziłam, że jest taka możliwość dopóki mojej mamy sąsiadka nie przekazała nam takiej informacji. Ona pracuje w urzędzie i wie ile osób korzysta z takiego dofinansowania. 

Dostałam dofinansowanie na zakup frezarek

frezarka festoolPostanowiłam spróbować swoich sił i od razu przygotowałam biznes plan i na szczęście mi się udało. Frezarka festool jest bardzo popularna za granicą. W naszym kraju nie wiele osób zdaje sobie sprawę o jej istnieniu. Postanowiłam wprowadzić ją na nasz rynek, ponieważ sporo się o niej uczyłam na studiach a także czytałam w magazynach zagranicznych. Znam bardzo dobrze język angielski dlatego kontakt z producentem nie był dla mnie problemem. Frezarka festool jest solidna i wykonana z najlepszych materiałów. Producent daje dosyć długa gwarancje na jej użytkowanie i jestem pewna, że moi klienci będą z niej bardzo zadowoleni. Kilka tysięcy z dofinansowania przeznaczyłam na wynajem lokalu a także potrzebny remont. Za pozostałe środki zakupiłam frezarki od bardzo znanego zagranicznego producenta. Wiem,że będę musiała zainwestować jeszcze pieniądze w reklamę, żeby frezarka festool była bardziej znana na naszym rynku. Oczywiście wzięłam to pod uwagę i mam odłożone na to pieniądze. Wierzę, że mój pomysł i sprzęty, które będę miała w swoim sklepie na sprzedaż spodobają się klientom i będą oni chętnie je kupować. Przez pierwszy miesiąc wszystkie frezarki, które będę miała na stanie będzie można kupić z dobra zniżką. 

Mój sklepik jest dosyć popularny. Musze przyznać, ze nie sądziłam, że będzie się on cieszył aż takim zainteresowaniem i to od samego początku. Nie sądziłam, że tyle osób zna tą firmę, której produkty chciałam wprowadzić na nasz lokalny rynek.