Bramę wjazdową zamówiłem w Szczecinie

Bramę wjazdową zamówiłem w Szczecinie

W tym roku skończyliśmy budowę domu i doprowadziliśmy ją do stanu surowego zamkniętego. Zrobiliśmy jeszcze elektrykę, wodę i kanalizacje oraz ogrzewanie podłogowe. Na ten rok mamy jeszcze zaplanowane zrobienie wylewek i to będzie tyle. W międzyczasie wzięliśmy się za obejście domu i zamówiliśmy ogrodzenie wraz z bramą wjazdową. Brama będzie oczywiście na pilota.

W Szczecinie znalazłem firmę sprzedającą piękne bramy

sprzedaż bram na terenie szczecinaPomimo, że nasz dom postawiliśmy w małej miejscowości na południu Polski to bramę zamówiliśmy aż z województwa zachodniopomorskiego. Dzisiaj nie ma przecież barier geograficznych w zakupach, bo wszystko można kupić przez internet. A ja właśnie w internecie znalazłem firmę prowadzącą sprzedaż bram na terenie Szczecina. Jak tylko zobaczyłem prezentowaną przez nich ofertę to od razu wiedziałem, że bramę wjazdową i ogrodzenie zamówię właśnie u nich. Fakt, że musiałem się liczyć z dużym kosztem dostawy, ale mogłem sobie na to pozwolić, bo mieli naprawdę świetne ceny. Mają nawet swoich przedstawicieli w różnych częściach kraju i dlatego właśnie mogliśmy zamówić u nich całe ogrodzenie. Pracownik tej firmy przyjechał do nas na pomiary a po kilku dniach dostałem na maila projekt i wycenę naszego zamówienia. Cenę zaakceptowałem od razu, ponieważ za wszystko włącznie z automatyką wyszło niespełna dwadzieścia tysięcy złotych. Koszt transportu przez całą Polskę wyszedł mnie tysiąc złotych.

Przed nami jeszcze mnóstwo pracy związanej z wykończeniem wnętrz, ale najważniejsze jest to, że mamy już zamówioną bramę i ogrodzenie. Termin realizacji zamówienia wybraliśmy na marzec, bo takich rzeczy nie montuje się w zimę. Nam się jednak nie śpieszy, bo na spokojnie w przyszłym roku będziemy sobie szykować wnętrza domu, żeby móc w nich zamieszkać.