Buty meindl  i ekwipunek do zdobycia góry Atlas

Buty meindl i ekwipunek do zdobycia góry Atlas

Zawsze uwielbiałem różnego rodzaju przygody oraz wyzwania. Moją wielką pasją było zdobywanie szczytów oraz chodzenie po górach. To było dla mnie nie zwykle emocjonujące i czerpałem z tego radość. Również należałem do stowarzyszenia na terenie Warszawy w którym miałem bliskich przyjaciół.

Buty meindl idealnie nadają się w góry

buty meindlTam od czasu do czasu pojawiały się różnego rodzaju interesujące propozycje. Ostatnio postanowiliśmy, że czas na górę Atlas. Ona była wielkim marzeniem każdego z nas i rzadko wyrażano zgodę na taką wyprawę. Tym razem jeden z naszych kierowników wszystko załatwił i miał decyzję w ręku. Takie pasmo górskie w Afryce są nie zwykle malownicze, a sama perspektywa przeżycia tak niebezpiecznej przygody była dla mnie wspaniała. Od razu zgłosiłem się i zarezerwowałem miejsce. Oczywiście po powrocie do domu musiałem skompletować nie które elementy ekwipunku, ponieważ mój stary zegarek tom tom był trochę uszkodzony i przyszedł czas aby go po prostu wymienić. Na dodatek moja kamerka tom tom bandit wymagała naprawy i wcześniej długo zwlekałem z oddania ją na gwarancję. Teraz nie wyobrażałem sobie takiej wyprawy bez możliwości nagrywania. Film zawsze stanowi jedną z tych najlepszych pamiątek. Również musiałem zobaczyć namiot turystyczny i określić w jakim jest stanie. Ten na szczęście był prawie nowy i mogłem go ze sobą zabrać. Tak samo moje buty meindl były już rozchodzone i czekały na koleją wyprawę. Ogólnie całe nasze stowarzyszenie zgromadziło około trzydzieści chętnych ludzi aby zdobyć góry Atlas.

Była to przyzwoita liczba. Również wiedziałem, że na ten moment czekała wielka liczba osób. Pozwolenie było trudne do zdobycia.