Cavaliada była bardzo dobrze zorganizowana

Cavaliada była bardzo dobrze zorganizowana

Był piątek i marzyłam żeby wrócić do domu i sobie odpocząć. Miałam dzisiaj ciężki dzień. Dużo spotkań biznesowych z klientami i chciałam sobie poleniuchować. Kiedy kończyłam pracę mąż do mnie zadzwonił, żebym nie wracała do domu tylko skierowała się do centrum miasta. Umówiliśmy się gdzie mam na niego czekać. Okazało się, że przyjechał z naszym synem, który bardzo interesował się jazdą konną.

Synowi podobało się na Cavaliadzie

znana cavaliadaW naszym mieście była organizowana cavaliada a ja zupełnie o tym zapomniałam. Mąż kupił bilety już jakiś czas temu. Nie planowałam dzisiaj wychodzić ale ostatecznie dobrze się stało. Zrelaksowałam się kiedy mogłam przebywać z rodziną i oglądać piękne konie a także inne akcesoria, które są z nimi powiązane. Impreza była bardzo dobrze zorganizowana. Można było się wiele dowiedzieć o koniach, jak je pielęgnować, gdzie w okolicy można na nich jeździć. Znana cavaliada przyciągnęła sporo osób, które tak samo jak mój syn interesował się jazdą konną. Można było spotkać się także  z właścicielami różnych stajni z całego kraju. Pokazywali swoje konie i opowiadali o swojej pracy. Impreza na prawdę bardzo nam się spodobała. Trwała dosyć długo ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Oderwałam się trochę od codziennych spraw a kiedy widziałam zadowolenie na twarzy mojego syna to tym bardziej byłam szczęśliwa. Warto korzystać z takich spotkań. Bilety można kupić bezpośrednio w różnych biurach w centrum miasta ale także jest sprzedaż internetowa.

Wszystko jest dobrze zorganizowane. Impreza zazwyczaj trwa w weekendy i można wykupić bilet na cały weekend lub na konkretny dzień. My mieliśmy wykupiony bilet na piątek i bardzo się z tego faktu ucieszyłam. Mąż zrobił mi fajną niespodziankę. Pierwszy raz byłam na cavaliadzie i na pewno w przyszłym roku chętnie się na nią jeszcze wybiorę.