Co jaki czas wymienia się żarówki LED

Co jaki czas wymienia się żarówki LED

  • Post author:
  • Post category:Dom

Często przy budowie domu trzeba się już zdecydować – albo instalujemy standardowe oświetlenie, albo też stawiamy na żarówki LED. Oczywiście można przerabiać wszystko także później, ale po co to robić, skoro już na wstępie można zrobić tak, by wszystko było porządnie.

W moim odczuciu żarówki LED są znacznie lepsze

żarówki led mr11Trzeba się przede wszystkim zastanowić nad tym, co chcemy mieć zamontowane w swoim domu. Wiele zależy od tego, jakimi kryteriami kierujemy się przy wyborze żarówek. Praktycznie ogromna większość argumentów przemawia za żarówkami LED, ale prawda jest taka, że każdy ma wolność wyboru pod tym względem. Żarówki energooszczędne również dają dobre światło i nie wymagają ciągłego zainteresowania ze strony mieszkańców lokalu, ale prawda jest taka, że żarówki LED wytrzymają znacznie dłużej, niż cokolwiek oferowanego z ramienia innych technologii. Przekonałem się o tym niejednokrotnie – mam wiele filii swojej firmy. Część z nich ma zamontowaną technologię LED, podczas gdy w innych filiach stosowane są żarówki energooszczędne. Oba rozwiązania są dobre, ale przykładowo żarówki LED mr11 wymieniamy w naszej firmie rzadziej, niż cokolwiek innego. Byłem w tych miejscach wielokrotnie i w moim subiektywnym odczuciu, żarówki energooszczędne nie dają tak jasnego światła jak to, co możemy osiągnąć za pomocą innych technologii. Rachunki również mimo wszystko są niższe w przypadku żarówek LED, więc wybór wydaje się być oczywisty. Można oczywiście wybrać inaczej, ale to już jest kwestia każdego z osobna.

Żadna z filii moich firm nie narzeka na problemy z oświetleniem, ale część z nich ma co miesiąc niższe rachunki i znacznie rzadziej wymieniane są tam żarówki. To wystarczające powody by starać się w stu procentach przejść na technologię LED, która obecnie jest już bardzo powszechna.