Co roku na święta zamawiam catering

Co roku na święta zamawiam catering

Bardzo lubię czas świąt Bożego Narodzenia. Może nawet nie tyle ze względu na wiarę co na to, że cała rodzina spotyka się u nas w domu przy świątecznym stole. Odkąd zamieszkaliśmy z żoną i synem w swoim domu to stało się tradycją, że zapraszamy wszystkich naszych bliskich w pierwszy dzień świat. Spotykamy się wówczas przy świątecznym stole zastawionym jedzeniem i siedzimy przy nim do późnej nocy.

Korzystam z cateringu zamiast szykować samodzielnie

świąteczny catering z bydgoszczyRazem z żoną i synem spędzamy Wigilię. Wtedy mamy czas tylko dla siebie. Na ten dzień szykujemy sobie potrawy sami, ale to nie jest trudne, bo dla trzech osób nie trzeba wiele. W dzień po Wigilii mamy zawsze kilkunastu gości. Wtedy to już potrzebna jest spora ilość jedzenia. Mam na to sprawdzony sposób, dzięki czemu możemy z żoną świętować a nie stać przez całe święta w kuchni przy garnkach. Zamawiam na drugi dzień świąteczny catering z Bydgoszczy i całe jedzenie przywożą mi rano jeszcze zanim pojawią się u nas pierwsi goście. Szykujemy z żoną elegancką zastawę, a potem podajemy jedzenie, które podgrzewamy w dużym piekarniku. Jest to wygodniejsze niż szykowanie wszystkiego, bo przecież przygotowanie takiej ilości jedzenia zajęłoby nam kilka dni. A na następny dzień po świątecznej biesiadzie firma cateringowa odbiera od nas jedynie pojemniki, w których przywieziono nam jedzenie. Cenowo wychodzi to na tyle opłacalnie, że samodzielne przygotowywanie posiłków naprawdę nie ma sensu.

Wybudowaliśmy nasz dom z myślą o tym, żeby mieszkało się nam w nim wygodnie. Cenimy sobie wygodę, ale nie należy tego mylić z lenistwem. W każdym razie święta to dla nas czas, który chcemy spędzić z najbliższymi. Nie konieczne więc trzeba stać w kuchni i wszystko szykować. Wolę zamówić catering i poczuć się w swoim domu jak gość.