Czujniki HRM Garmin idealne na prezent

Czujniki HRM Garmin idealne na prezent

Mój mąż niedługo obchodzi swoje trzydzieste urodziny. Chciałabym kupić mu coś oryginalnego, ale jednocześnie przydatnego. Jako że od lat jest on zamiłowanym sportowcem, a w szczególności uwielbia biegać, to chciałabym żeby było to coś związanego właśnie z bieganiem. Myślałam o jakichś fajnych, modnych butach do biegania, ale coś do tego chciałabym jeszcze mu dokupić.

Czujnik dla sportowców HRM Garmin

czujnik hrm garminInspiracji szukałam w internecie i wyczytałam, że dużo osób poleca wszystko, co jest z firmy Garmin. Jest to firma, z której kiedyś mój brat miał radar do roweru i pamiętam jak często zachwalał jakość i wytrzymałość produktów z tej firmy. Po rozmowie z konsultantem na stronie ich sklepu internetowego ustaliliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie, aby zakupić czujnik HRM Garmin. Jest to urządzenie, które służy do pomiaru tętna biegacza. Jest to najmniejszy i najlżejszy z możliwych czujników polecanych na naszym rynku. Urządzenie jest kompatybilne z innymi urządzeniami, więc można zgrywać dane na inny sprzęt. Jest ono niezawodne do zapisywania informacji istotnych dla profesjonalnych biegaczy, takich jak częstotliwość akcji serca oraz wydajność jego biegu. Podoba mi się rozwiązanie z częstotliwością liczenia kroków, a także profesjonalne policzenie stosunku czasu kontaktu z podłożem, co dla mnie jest czymś mało zrozumiałym, ale mój mąż lubi takie informacje. Po takiej analizie może określić, co powinien jeszcze poprawić.

Uznałam, że to idealne rozwiązanie dla mojego męża, bo on bardzo lubi różne nowinki technologiczne. Zawsze kiedy pojawia się coś nowego na rynku mąż odkłada pieniądze i kupuje, by przetestować dany produkt. Po kilku dniach czujnik był już u mnie, zapakowałam go elegancko w pudełeczko i czeka na dzień urodzin.