Doniczka z metalu do kwiatów

Doniczka z metalu do kwiatów

Przyszła długo wyczekiwana wiosna. Bardzo się z tego powodu cieszę, ponieważ będę mogła sadzić swoje ulubione kwiatki. Mam bardzo duży ogród, więc będę miała gdzie je posadzić. Niektóre z nich lubię wkładać do doniczek i ustawiać przed domem, na tarasie. Widziałam u niektórych sąsiadów, że wsadzają je w metalowe doniczki.

Sadzenie kwiatów w doniczkę metalową

metalowa doniczkaByłam bardzo zainteresowana, czemu to robią. Stwierdzili, że taka jest teraz moda w tym sezonie. Pomyślałam, że ja nie mogę być gorsza, więc też pojechałam do kwiaciarni, by takie zakupić. Niestety mieli tylko jeden okaz. Jedna metalowa doniczka raczej mi nie wystarczy, więc pojechałam do innej. Tam mieli ich więcej, więc wzięłam ich dziesięć. Zapłaciłam trochę pieniędzy za nie, ale nie żałuję. Gdy wróciłam do domu, to zastanawiałam się, które kwiatki tam wsadzić. Postawiłam na bratki i stokrotki. Wsypałam tam trochę ziemi. Musiałam oczywiście zakupić też spodki do tych doniczek, żeby nie wysypywała się ziemia od spodu, oraz by woda nie wylewała się spod doniczki. Mam nadzieję, że będą wyglądać w nich okazale. Od razu podlałam kwiaty i ustawiłam na tarasie. Jak się okazało faktycznie ładnie w nich wyglądają. Gdy maż wrócił z pracy, to lekko się zdziwił, czemu posadziłam je w metalowe doniczki, ale wytłumaczyłam mu, że teraz jest taka moda. Mnie bardzo się podobały a i kwiaty pięknie się w nich prezentowały. Od razu ogród wyglądał inaczej.

Metalowe doniczki okazały się strzałem w dziesiątkę. Gdy przyjeżdżają do mnie goście, to zawsze się nimi zachwycają. Też chcą kupować takie do swojego ogrodu. Ja uważam, że jak najbardziej warto inwestować w takie okazy. Zawsze to jakaś nowość w ogrodzie i w wyglądzie mojego tarasu. Nawet mój mąż zaczął się do nich przekonywać, co mnie cieszy.