Drzwi szklane i zabudowy ze szkła lacobel

Drzwi szklane i zabudowy ze szkła lacobel

Odpowiednie normy bezpieczeństwa przy każdym elemencie znajdującym się w domu to podstawa. Choć wciąż uszkodzenie siebie samego lub innych jest stosunkowo proste, to można się łudzić, że rozgwiazdy umysłowe, które egzystują w wyniku kiepskiej selekcji naturalnej, nie będą sobie jednak tej krzywdy robiły. Za często.

Szkło nawet w kuchni – lacobel

lacobelZłudne to jednak nadzieje, kiedy ludzie w ogóle nie zwracają uwagi na to co, gdzie i czym robią. Wystarczy przywołać przykład pewnego mieszkania w nowoczesnym stylu, w którym pozostała na swoim miejscu tylko ściana nośna, a wszystkie pozostałe ścianki nośne, poza tymi dookoła łazienki, zastąpiły zabudowy szklane ze szkła nawet w kuchni nad blatem były panele szklane z grafiką lacobel Warszawa. Nawet łazienka nie miała posiadać typowych drzwi, ale drzwi przesuwne, łączące ją z sypialnią gospodarzy. W czasie transportu lustra na wymiar, ciężkiego i dużego, nieuważni i niekoniecznie pozostający w pełni władz umysłowych i fizycznych robotnicy postanowili zrobić sobie przerwę regeneracyjną i oparli się, z braku innej możliwości pod ręką, o zabudowę szklaną. Zabudowę nie do końca zamontowaną, więc zatrzeszczała pod ich ciężarem. Przerażeni rzucili się szczupakiem do przodu, rzucając w panice lustro, które trafiło prosto w drzwi szklane. Lustro trzasnęło w drobny mak, a drzwi popękały i groziły, że same również długo nie pociągną.
By uniknąć wpadnięcia w szklane odłamki, (roz)gwiazdy rzuciły się w tył. Z za dużą siłą. Szklana zabudowa poddała się ze słyszalnym hukiem. Podobno odłamki szkła sprzątano potem przez kolejny tydzień.