Elegancki papier na telegram

Elegancki papier na telegram

Od jakiegoś czasu zajmuje się tworzeniem kartek okolicznościowych oraz zaproszeń. Większość z nich wykonuje własnoręcznie. Część, jednak, jest drukowana według mojego projektu. Wszystko zależy od tego, jakie wymagania ma klient. Ręcznie robione kartki są oczywiście droższe. W końcu muszą na nie poświęcić dużo więcej czasu. Dochodzi do tego koszt materiałów. 

Papier na ślubne zaproszenia

papier perłowyLubię wszelkiego rodzaju prace plastyczne i zastanawiałam się jakiś czas temu, jak mogę wykorzystać swoją pasję w celach zarobkowych. Na szczęście wpadłam na pomysł, że mogłabym na większą skalę tworzyć kartki okolicznościowe, a także zaproszenia. W końcu i tak do tej pory znajomi zamawiali u mnie tego typu rzeczy. Trzeba tylko było bardziej się rozpromować. Kupiłam więc dobrą drukarkę i mnóstwo materiałów i zabrałam się do pracy. Na dzień dzisiejszy sprzedaje najwięcej kartek i zaproszeń związanych ze ślubami. Najbardziej przydaje się w tej sytuacji papier perłowy, który jest niezwykle elegancki. Mam do niego specjalny klej, a także cienkopisy w różnym kolorze, żebym mogła ze spokojem tworzyć z papieru perłowego własnoręczne kartki. Taki papier nie należy do najtańszych, ale prezentuje się bardzo efektywnie. Dostępny jest w różnych fakturach, od bardziej matowej po niezwykle gładką i błyszczącą. Pięknie prezentuje się z takimi dodatkami jak wszelkiego rodzaju kokardki czy perełki. Ze względu na swój kolor pasuje przede wszystkim do kartek ślubnych.

Przy tworzeniu kartek okolicznościowych własnoręcznie bardzo ważna jest jakość materiałów. Kluczowy jest sam papier. Ja najbardziej lubię papier perłowy, który wykorzystuje przede wszystkim do tworzenia kartek i zaproszeń ślubnych. Prezentuje się on bardzo elegancko, wymaga jednak wykorzystania specjalnego kleju i cienkopisów przy tworzeniu kartek.