Folia stretch jumbo i zakupy online

Folia stretch jumbo i zakupy online

Mam sklep internetowy. W dzisiejszych czasach to dość powszechny biznes. Każdy, kto ma punkt handlowy zastanawia się czy nie byłoby warto otworzyć również sklepu online. Ja akurat bardziej stawiam właśnie na działalność internetową.

Folia stretch jumbo a profesjonalna obsługa klienta

folia stretch jumboDzieje się tak dlatego, że po prostu produkty, które sprzedaję są drogie i łatwiej je sprzedawać na całą Polskę niż tylko w jednym mieście, lokalnie. Na miejscu czasami trudno znaleźć klientów. Dziennie czasami w programie kasowym widnieje jedynie tysiąc złotych albo nawet nie. Oznacza to, szczerze mówiąc, że zjawia się kilka klientów każdego dnia. Czasami wychodzi, że zarobiliśmy nawet mniej niż tysiąc złotych, a od tego trzeba odjąć jeszcze koszt tych sprzedanych produktów, wszystkie koszty poniesione z tytułu wynajmowania budynku, zatrudniania pracowników i tak dalej. Zysk może być więc praktycznie minimalny. To dlatego działam online. W tej branży ważne jest zaś odpowiednie zapakowanie towarów. Są drogie, więc folia stretch maszynowa stanowi właściwie konieczność do owinięcia każdej rzeczy. Nie wysyłamy nic, co nie jest dobrze zabezpieczone. Mogłoby się to bowiem wiązać dla nas ze zbyt dużymi stratami. Folia stretch jumbo świadczy po części o naszym profesjonalizmie i przezorności. Nie wszyscy tak bardzo się przykładają do zapakowania dóbr, jakie wysyłają.

Folia stretch jumbo u nas sprawdza się bardzo dobrze. Oczywiście, poza tym są także różne inne elementy służące pakowaniu, ale ta folia już nie raz uratowała produkt przed rozlaniem. Cieszę się, że u nas pracownicy przykładają się do zabezpieczenia towarów