Grawerowanie medalików w stolicy

Grawerowanie medalików w stolicy

Osoby, które niedługo mają zostać chrzestnymi zapewne zastanawiają się nad tym, jaki prezent dla dziecka wybrać. Od lat jednak najpopularniejsze są medaliki. Mieszkając w Warszawie można wybierać spośród setek sklepów jubilerskich. Oferują one także zazwyczaj usługi grawerskie, dzięki czemu zakup można spersonalizować. Jeżeli natomiast kupiło się wcześniej zawieszkę bez grawerunku, można wykupić taką usługę.

Grawerowanie biżuterii ze złota i srebra

grawerka laserowa warszawaOd wielu lat za najważniejszy prezent na chrzest dziecka uznaje się medalik od rodziców chrzestnych. Mieszkając w stolicy zakup takiego podarunku jest łatwy. Podobnie jest jeśli interesuje kogoś grawerka laserowa Warszawa ma bowiem bardzo dużo zakładów jubilerskich oferujących tę usługę. W przypadku medalika jest ona o tyle ważna, że pozwala na jego spersonalizowanie. Można więc na jego odwrocie zamieścić datę chrztu lub urodzenia, a także inicjały dziecka. W przypadku niektórych medalików, zmieści się tam także krótka sentencja. Grawerunek taki ustala się przy zakupie, wybierana jest wtedy jego wielkość oraz treść. Następnie za pomocą precyzyjnego lasera jubilerskiego i odpowiedniego oprogramowania, grawerunek nanoszony jest na powierzchnię metalu. Można go wykonywać zarówno na złocie, jak i srebrze. Stanowi on piękną pamiątkę dla dziecka, gdy to już podrośnie.

Rodzice chrzestni najczęściej jako prezent dla dziecka wybierają złoty lub srebrny, grawerowany łańcuszek. Zakupić go można w niemal każdym sklepie jubilerskim. Większość z takich miejsc oferuje także usługi grawerowania za pomocą lasera. Pozwala to spersonalizować podarunek, dodając na jego powierzchni datę chrztu, inicjały dziecka lub krótką sentencję. Dzięki temu, medalik staję się wyjątkową pamiątką na całe życie dziecka.