Hotel we Wrocławiu

Hotel we Wrocławiu

Jestem szefem filii firmy we Wrocławiu. Kilka razy w roku spotykamy się całą firmą na różnych konferencjach. Tym razem wypadło na to, bym ja zorganizował konferencję we Wrocławiu. Jako że większość uczestników miała być przyjezdna, musiałem to wziąć pod uwagę. Dlatego też postanowiłem zorganizować konferencję w hotelu, tak by goście mieli znacznie większy komfort.

Organizacja konferencji w hotelu

hotel konferencyjny WrocławKiedy szef głównej siedziby firmy, czyli mój przełożony, poinformował mnie, że w tym miesiącu będę odpowiedzialny za organizację naszej konferencji, byłem bardzo podekscytowany. Cieszyłem się, że dostanę szansę na wykazanie się. Konferencja tym razem miała odbyć się we Wrocławiu, czyli w mieście, w którym mieszkam na co dzień. Większość gości miała być przyjezdna, co rzecz jasna musiałem wziąć pod uwagę. Dlatego też stwierdziłem, że najlepiej będzie, jeśli zorganizuję konferencję w hotelu. W ten sposób goście będą mogli w komfortowy sposób uczestniczyć w konferencji, nie tracąc za dużo energii na dojazdy i błąkanie się po mieście. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stał się hotel konferencyjny Wrocław to piękne miasto, w którym znajduje się naprawdę sporo hoteli. Moim celem był taki, który miał dużą salę konferencyjną. Na szczęście udało mi się takowy znaleźć. Miałem nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i zostanę doceniony przez swojego szefa.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od zorganizowanej przeze mnie konferencji, jestem bardzo zadowolony. Konferencja przebiegła fantastycznie! Goście byli bardzo zadowoleni z hotelu, jaki wybrałem na tę konferencję. Był on bardzo komfortowy i przyjemny. Z pewnością zorganizuję konferencję jeszcze raz w tym samym hotelu, rzecz jasna jeśli tylko będzie mi to ponownie dane.