Ile kosztuje wysłanie paczki do Polski?

Ile kosztuje wysłanie paczki do Polski?

Tysiące Polaków mają swoje rodziny poza granicami naszego kraju. Od lat dziewięćdziesiątych Polacy wyjeżdżają do legalnej pracy za granicą i wielu naszych rodaków osiedliło się tam na stałe. Najczęściej jest tak, że Polacy mieszkający za granicą wysyłają paczki do swojej rodziny w kraju, ale zdarzają się również sytuacje zupełnie odwrotne.

Paczkę najlepiej nadać przez firmę kurierską

niedrogie paczki z anglii do polskiBez względu na kraj, z którego chcemy wysłać paczkę do Polski, najlepiej zrobić to za pomocą firmy kurierskiej. W każdym europejskim kraju nadanie paczki firmą kurierską jest tańsze od nadania jej krajową pocztą. Wynika to z tego, że firmy kurierskie i tak każdego dnia wysyłają wszystkie paczki samolotami do krajów, do których są one zaadresowane. Dzięki temu Polacy przebywający na Wyspach mogą nadać naprawdę niedrogie paczki z Anglii do Polski. Koszt wysłania paczki o standardowych wymiarach sześcianu o półmetrowych bokach wynosi około dwustu złotych. To naprawdę niewiele w porównaniu z kosztami, jakie trzeba by ponieść chcąc dostarczyć taką paczkę w inny sposób. Firmy kurierskie bardzo często oferują też różnego rodzaju promocję, z których można skorzystać i zaoszczędzić pieniądze. Czasami można nadać drugą paczkę za połowę ceny albo otrzymać rabat procentowy na kolejną paczkę wysyłaną w innym terminie. Decydując się na usługi firmy kurierskiej możemy być pewni, że paczka z Anglii dotrze do odbiorcy w Polsce już w następnym dniu roboczym.

Wysłanie przesyłki do Polski z Anglii czy z innego europejskiego kraju kosztuje mniej niż mogłoby się przypuszczać. Dwieście złotych to cena za wysłanie naprawdę sporej i ciężkiej paczki. Taka paczka dotrze do adresata w kolejnym dniu roboczym. Trzeba tylko wiedzieć o tym, że przesyłkę trzeba nadać poprzez firmę kurierską. Może uda się trafić na promocję.