Jak wygląda Hexagon 7.0?

Jak wygląda Hexagon 7.0?

Kross jest polskim producentem rowerów, ale także osprzętu i wyposażenia. Na rynku jest od ponad trzydziestu lat, toteż ma wielkie doświadczenie, które bardzo mocno procentuje, sprawiając, że na ten moment, firma jest liderem sprzedaży w Polsce. 

Górskie Hexagony od Krossa 

kross hexagon 7.0W ofercie Krossa znajdziemy dwie serie rowerów górskich: Hexagon oraz Level. Przy czym zaznaczyć należy, że tych pierwszych sprzedaje się znacznie więcej, częściej są też eksportowane. Jednym z lepszych modeli w całej serii jest Hexagon 7.0, który mimo, iż od czasu jego premiery minęło trochę czasu, ciągle cieszy się bardzo dużą popularnością. „siódemka” doskonale sprawdza się w terenie, zarówno podczas rekreacyjnych przejażdżek, jak również podczas bardziej agresywnej jazdy. W dużym stopniu umożliwiają to duże, 29-calowe koła, które sprawią, że jazda będzie dużo bardziej komfortowa i prostsza. Przedni amortyzator ze stu milimetrowym skokiem natomiast pomoże nam w pokonywaniu wszelkiego rodzaju nierówności, wzniesień, czy elementów terenu. Kross Hexagon 7.0 kosztuje niewiele ponad dwa tysiące złotych, co decyduje, że jest jednym z najtańszych jednośladów w swojej klasie. Warto też zauważyć, że „siódemka” w wersjach z lat ubiegłych jest tańsza, co wcale nie znaczy, że gorsza, bowiem różnice sprowadzają się głównie do bardziej atrakcyjnego designu i kolorystyki. Ten, jak i inne jednoślady Krossa możemy zakupić w firmowym sklepie producenta lub u jego partnerów biznesowych, których są dziesiątki.

Hexagony to rowery niedrogie, ale bardzo wysokiej jakości. Korzystają z najlepszego osprzętu, a także rozwiązań charakterystycznych tylko dla Krossa. Ten model sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak również średniozaawansowanych rowerzystów i rowerzystek.