Jaki stół do naszej jadalni?

Jaki stół do naszej jadalni?

Stało się nareszcie długo oczekiwane wydarzenie. Mianowicie nasz nowy dom został ukończony! Byliśmy bardzo szczęśliwi. Zostało tylko urządzanie go i gotowe możemy się wprowadzać. Mieliśmy miliony różnych pomysłów na nasze wnętrza. Miało być pięknie, miło dla oczu i nowocześnie. Plan był obrany, tylko jak go zrealizować? Szczerze mówiąc my razem z mężem byliśmy – trzeba się przyznać – całkowicie zieloni, w kwestii urządzania wnętrz. A wiadomo – chcieliśmy, żeby to ładnie wyglądało i żeby wszystko dobrze się ze sobą komponowało. Na początku długo zastanawialiśmy jak ugryźć ten temat.

Urządzamy dom w stylu skandynawskim – jaki stół wybrać?

stół do jadalni w stylu skandynawskimByło wiele planów, pomysłów i inspiracji, jednakże nie mogliśmy dość do konsensusu. Chyba nie jesteśmy jednak do tego stworzeni, nie jest to nasza bajka, dlatego też w ostateczności postanowiliśmy, iż powierzymy udekorowania naszego nowego domu specjalistą. Nazajutrz znaleźliśmy w internecie najlepszego w mieście projektanta wnętrz i zamówiliśmy jego usługi. Mieliśmy kilka specjalnych życzeń, z którymi nasz projektant jak najbardziej się zgodził był to na przykład tytułowy tutaj – stół do jadalni w stylu skandynawskim. Kochamy ten styl ponad wszystko, połączony ze stylem nowoczesnym. Chcielibyśmy aby nasz stół był sercem naszego całego domu. Dlatego też jadalna i nasz stół w niej został usytuowany w samym środku domu. Stół był bardzo masywny i duży, w formie prostokąta. Blat zrobiony został z pięknego, szlachetnego orzecha. Posiadał pięknie podkreślone słoje i został polakierowany na wysoki połysk. Nogi jak to bywa w stylu skandynawski zostały zrobione z czarnego metalu.

Stół komponował się cudownie z całym wnętrzem i został niejako wyodrębniony jako motyw przewodni w naszym domu. Dodaliśmy w każdym pomieszczeniu podobne akcenty – na przykład elementy z tego samego drewna, wspomnianego orzecha.