Jakie materiały reklamowe pomogą nam wypromować działalność?

Jakie materiały reklamowe pomogą nam wypromować działalność?

Otworzyć dziś nieduży sklepik nie jest łatwo. Nawet jeśli uda nam się zdobyć wszystkie możliwe pozwolenia, zgromadzić budżet niezbędny do wprowadzenia w życie tego typu inwestycji i uruchomić działalność, to jakie są szanse, że nasz malutki, osiedlowy sklepik zyska tylu klientów, aby być w stanie na siebie zarabiać?

W jakich miejscach umieszcza się folię monomeryczną i inne formy reklamy?

folia monomerycznaW dobie supermarketów, gdy na każdym słupie informacyjnym znajduje się ogłoszenie, które pokrywa folia monomeryczna, mówiące o kolejnej sieci olbrzymich marketów wchodzącej na nasz rynek, a środki komunikacji publicznej ozdabiane są przez ogłoszenia o nowo otwieranych tego typu placówkach, co umożliwia im folia one way vision, bardzo ciężko jest zapewnić niedużym sklepikom zyski. Powodów jest kilka. Przede wszystkim, nie będziemy z całą pewnością w stanie wybudować sklepu, który gromadzić będzie asortyment artykułów na tyle szeroki, jak choćby nieduży supermarket. Warto zainwestować w systemy roll up, poustawiane przed naszym sklepem (nawet jeśli nie będzie jeszcze otwarty) informujące klienta jakiego typu artykuły będzie mógł w nim zakupić.

Roll up powinien również zawierać informację o dokładnej dacie otwarcia sklepu oraz jego godzinach otwarcia. Kolejną kwestią są ceny. Te w supermarketach są bardzo konkurencyjne, ze względu na to, że przy zakupie olbrzymiej liczby produktów, hurtownie zapewniają im bardzo duże zniżki, na które my niestety prawdopodobnie nie będziemy mogli liczyć. Otwarcie sklepiku osiedlowego trzeba bardzo dogłębnie rozważyć. Warto również skontaktować się z kimś, kto ma doświadczenie w tego typu inwestycjach.