Janusz organizuje wesele

Janusz organizuje wesele

Świadomość tego kim jesteśmy jest bardzo ważna. To właśnie ona kreuje nasze życiowe wybory i ona określa jak nas postrzegają inni. Bardzo wiele osób w naszym społeczeństwie cierpi na syndrom typowego Janusza.

Charakterystyka osoby – typowy Janusz i wesele

Zespół weseleTypowy Janusz to osoba, która wiecznie narzeka, chodzi wiecznie z niezadowoloną miną. Taka osoba kiedy usłyszy, że jego ukochana córka lub pierworodny syn ma zamiar wziąć ślub przez co jest on narażony na wiele zbędnych wydatków co go niezmiernie irytuje. Bo tak: fotograf to około 3 tysięcy, tylko po to, żeby mieć jakieś fajne zdjęcia ślubne, które obejrzymy z raz lub dwa razy w życiu. Następnie wynajęcie sali weselnej, tu już lepiej przemilczeć koszty, ale trzeba być kretynem, żeby w czasach kryzysu finansowego brać ślub. Kolejną rzeczą o jaką trzeba zadbać jest odpowiednia oprawa muzyczna podczas tego no jak mu tam wesele, no właśnie. Obowiązkowo musi być zespół muzyczny wrocław, bo nie zniosę żadnego DJ. Musi być normalna muzyka, która będzie grana przy wykorzystaniu żywych instrumentów, a właśnie taką muzykę gwarantuje zespół na wesele. Dlatego to jest jedna z niewielu rzeczy nad którą się dłużej zastanowimy i wybierzemy odpowiednio żeby podczas wesela była grana normalna muzyka, a nie to co teraz młodzi nazywają muzyką, bo tego nie da się słuchać. Muzyka, której słucha mój syn przypomina zarzynanego kota, który jęcząc prosi o litość, a nikt mu pomóc nie chce. Gdyby jakiś pożal się Boże DJ zagrał by takie coś na weselu, to jak Boga kocham padłbym na zawał i zniszczył młodym to wesele.

Odpowiednia oprawa muzyczna musi być to jest niepodważalne. Musi być taka, żebym się później nie musiał wstydzić za wesele przed rodziną i znajomymi. Więc ja już o to zadbam, albo nie nazywam się Janusz.