Kierunek Praga

Kierunek Praga

Gdzie na pewno warto się wybrać? Do Pragi. To wspaniała propozycja zarówno na wolny weekend jak i dłuższy urlop. Dla singli, par i rodzin – każdy z pewnością zakocha się w tym mieście tętniącym życiem za dnia i w nocy. Ta piękna metropolia posiada bogatą historię.

hotel PragaMiejsc, które warto zwiedzić jest naprawdę sporo. Turyści mogą spędzić czas na poznawaniu historii i kultury tego niezwykłego miasta. Do tzw. stałych punktów zwiedzania zalicza się przede wszystkim most Karola oraz tzw. Złotą Uliczkę. Jednak pięknych zabytków wartych obejrzenia znajduje się tam o wiele, wiele więcej. Stolica Czech jest także bardzo lubiana przez smakoszy piwa. Liczne piwiarnie skutecznie zachęcają turystów do degustacji różnego rodzaju napojów alkoholowych. Praga to wspaniałe miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednakże myśląc o takim wyjeździe trzeba pomyśleć także o odpowiednim nocleg. Warto postawić na komfortowe miejsce, które pozwoli dobrze wypocząć po dniu pełnym wrażeń. Taki właśnie jest Hotel Praga. Piękny, elegancki z fachową obsługą spełni wymagania najbardziej wybrednego klienta. Jak sama nazwa Aquapalace Praga wskazuje, znajduje się on na terenie aquaparku. Dodatkowy atut Hotelu Praga stanowi lokalizacja tuż obok wspaniałego zamku i niezwykłego parku Pruhonice. Rezerwując nocleg można uzyskać dostęp do wielu ciekawych atrakcji. Każdy klient Hotelu Praga może korzystać z aquaparku, strefy wellness, centrum konferencyjnego. Istnieje również możliwość skorzystania z świetnej kuchni zadowalającej każde podniebienie. To jednak nie wszystko.

Hotel Praga słynie z licznych, ciekawych pakietów indywidualnych, rodzinnych oraz biznesowych. Tak stworzony system pozwala na dotarcie do różnych grup turystów, którzy bardzo sobie chwalą swoją bazę noclegową. Dzięki temu pobyt w Pradze staje się jeszcze większą przyjemnością. Wielu klientów z chęcia wraca do Aquapalace Praga wiedząc, że tu zawsze stawia się na wysoką jakość, komfort oraz profesjonalną obsługę połączoną z wyjątkową lokalizacją. Czy można życzyć sobie coś więcej?