Klienci chętnie kupują grzewcze panele

Klienci chętnie kupują grzewcze panele

Prowadzę sklep z moją przyjaciółką. Cztery lata temu wpadłyśmy na pomysł, żeby otworzyć wspólny biznes i bardzo dobrze sobie radzimy w naszej branży. Zdecydowałyśmy się na sprzedać wszystkich rzeczy i materiałów potrzebnych do ogrzewania pomieszczeń. Sprzedajemy grzejniki, uszczelki, podzielniki a także panele grzewcze. 

Sprzedaję najlepsze grzewcze panele

panele grzewczePanele grzewcze są nowością w naszym sklepie. Jakiś czas temu czytałam bardzo ciekawy artykuł na ich temat. Stwierdziłam, że nasz sklep musi być konkurencyjny bo w okolicy jest sporo podobnych sklepów i my musimy się wyróżniać. Do tej pory żaden sklep nie posiadał w swojej ofercie paneli grzewczych. Udało mi się nawiązać współpracę z bardzo znanym i cenionym producentem paneli, od którego kupiłam panele grzewcze. Na początku zainwestowałam w niewielka ilość tego materiału. Chciałam zobaczyć czy nasi klienci będą gotowi na takie nowości. Przygotowałyśmy reklamę i umieściliśmy panele grzewcze w naszej co tygodniowej ulotce. Klienci docenili nowość, która znalazła się w naszym sklepie. Wielu klientów nie miało pojęcia o istnieniu paneli grzewczych. Musiałam z moja przyjaciółką udzielać wielu informacji o ich działaniu. Klienci chętnie kupowali dany produkt i ja musiałam złożyć kolejne zamówienie. Bardzo ucieszyłam się, że kolejny raz miałyśmy nosa do wyboru towaru do naszego sklepu. Od początku zależało nam żeby nasz sklep był nowoczesny i żeby klienci mogli kupować najlepsze produkty w przystępnych cenach. 

Panele grzewcze, które można było u nas kupić cieszyły się dobra opinią nie tylko klientów ale także specjalistów, którzy znali się na tej branży. Panele były łatwe w montażu i spełniały swoją funkcję w chłodniejsze dni. Sama jestem w trakcie namawiania męża do zamontowania paneli grzewczych w naszym domu.