Klient wypożycza ode mnie namiot bankowy

Klient wypożycza ode mnie namiot bankowy

Mój pierwszy klient był bardzo wybredny. Udało mi się jednak sprostać jego oczekiwaniom. Wtedy postanowiłem wypożyczać różne namioty i nie tylko bankietowe, ażeby sprostać oczekiwaniom nawet tym najbardziej wybrednym klientom. Teraz idzie mi całkiem nieźle.

Mam bardzo duży wybór namiotów bankietowych

namioty bankietowePosiadam największą ofertę na namioty bankietowe, ponieważ właśnie takie są najczęściej wypożyczane. Mam do wyboru podstawowe kolory i nawet jak ktoś organizuje wesele, to mogę dodatkowo wypożyczyć stoły biesiadne, które są odpowiednie ustrojone. W sobotę prawie pod koniec pracy pojawiła się u mnie klienta. Zapytała czy mam jakieś duże namioty bankietowe, ponieważ jedna z firm się nie wywiązała z umowy i jest w potrzebie. Kobieta zapomniała zapłacić zaliczki tak na prawdę. Miała mnóstwo spraw na głowie i o tym zapomniała. Zaoferowałem jej dwa namioty bankietowe, które idealnie nadawały się na dwieście osób. Zaoferowałem także stoły biesiadne z ustrojeniem i się zgodziła. Zapłaciła z góry a ja od razu wysłałem swoich pracowników. Dzisiaj miała swój ślub i była w potrzebie. Dobrze, że zdążyła, ponieważ już prawie zamykałem jak przyszła. Wesele zaczyna się o dziewiętnastej i spokojnie ze wszystkim zdążymy. W poniedziałek namioty bankietowe wróciły do magazynu i kobieta, która je wynajęła pojawiła się u mnie znowu. Chciała osobiście mi podziękować za wszystko i uregulować pozostałą część. Zapłaciła niewiele, ponieważ mam bardzo niskie ceny w stosunku do konkurencji. Najważniejsze, że jej pomogłem i była zadowolona.

Zakupiłem w międzyczasie wiele innych namiotów. Teraz to nawet wypożyczam turystyczne i nawet są często wynajmowane. Ludzie na jeden wyjazd nie chcą inwestować w zakup własnego i wypożyczenie namiotu jest im na rękę.