Korzystam z pomocy biura nieruchomości

Korzystam z pomocy biura nieruchomości

Mąż dostał pracę w Poznaniu. Do tej pory mieszkaliśmy w Bydgoszczy gdzie mieliśmy już swoje mieszkanie a córka chodziła do przedszkola. Przedyskutowaliśmy z mężem wszystkie plusy i minusy i podjęliśmy ostateczną decyzję. Mąż na razie przeprowadzi się sam a my dołączymy kiedy sprzedamy nasze mieszkanie.

Szukam najlepszej agencji nieruchomości

biura nieruchomości bydgoszczMoja szefowa wiedziała o naszej sytuacji rodzinnej i ona poleciła mi agencję nieruchomości, z której usług korzystała przy zakupie domu. Nie wszystkie biura nieruchomości Bydgoszcz cieszą się dobrą opinią. Sprzedaż mieszkania to bardzo ważna decyzja i warto korzystać z usług biura, który ma dobra renomę i jest polecany przez klientów. Biura nieruchomości Bydgoszcz, które znalazłam na rożnych portalach zatrudniają wykwalifikowanych pracowników i cieszą się dobrą renomą. Ostatecznie jednak zdecydowałam się na biuro nieruchomości, które zostało polecone mi przez przełożoną. Pani, która pracuje w biurze nieruchomości umówiła się ze mną na spotkanie i podjedzie do mnie do mieszkania. W trakcie naszego spotkania zrobi zdjęcia każdego pokoju a ogłoszenie zamieście na rożnych portalach. Biura nieruchomości Bydgoszcz starają się zamieszczań ogłoszenia o sprzedaży lub wynajmie na rożnych portalach, żeby jak najwięcej osób miało dostęp do tych informacji. Pani, która do mnie przyjechała zrobiła na mnie dobre wrażenie. Była pozytywnie nastawiona i bardzo gadatliwa. Wypytała się mnie o wiele szczegółów jeśli chodzi o mieszkanie.

Wieczorem podesłała mi linka z opisem i ze zdjęciami, które znajdowały się już na stronie biura nieruchomości. Muszę przyznać, że moje mieszkanie bardzo ładnie prezentowało się na zdjęciach. Mama nadzieję, że znajdą się chętni do oglądania i ktoś zdecyduje się na zakup mojego mieszkania.