Kreatywne legowiska i budki dla kotów

Kreatywne legowiska i budki dla kotów

Moda na coraz dziwniejsze meble i elementy urządzenia wnętrz zdaje się nie omijać nawet rynku legowisk i budek dla zwierząt. Szczególnie kreatywne pomysły zdają się dotyczyć rzeczy przeznaczonych dla kotów, ponieważ mogą być mniejsze niż domki dla psów, a przestrzeń w nich będzie lepiej wykorzystana.

Legowiska dla kotów nie muszą być nudne!

kotNiejednokrotnie legowisko dla kota, czyli kreatywny domek przypomina mały pałacyk – ma piętra, wieżyczki i inne cuda, które sprawiają, że małe dziewczynki ze swoimi domkami dla lalek zielenieją z zazdrości. Oczywiście cena tego domku sprawi, że to wielu potencjalnych właścicieli pozielenieje na myśl o kredycie na dom dla kota… Ale czegóż się nie robi dla futrzanego ulubieńca. Życie o suchym chlebie i wodzie nie wydaje się takie straszne, gdy ma się świadomość, że nasz kot żyje jak król. Nawet zwykła, wykonana z materiału budka dla kota coraz częściej jest bardziej luksusowa niż nowa kanapa właściciela kota albo jego łóżko. Nic więc dziwnego, że koty tak bardzo je lubią i spędzają w nich tyle czasu, chowając się w nich przed całą resztą świata. Taka budka to dla nich prawdziwa oaza spokoju, w której mogą wygodnie odpoczywać.
Kreatywny wygląd i więcej niż tylko szczypta luksusu dotykają także zwykłych legowisk. Nie należy się więc dziwić, kiedy na pozór zwykłe legowisko coraz częściej ozdabiane są rozmaitymi falbankami, koronkami i innymi drobiazgami, które sprawiają, że wygląda jak żywcem wyjęty z katalogu z najmodniejszymi aranżacjami wnętrz, przeznaczonego dla bogaczy i gwiazd z Bollywood.