Kupno wysokojakościowej muliny

Kupno wysokojakościowej muliny

Zbliżał się okres jesienno-zimowy. Zawsze w tym czasie nie wiedziałam co ze sobą robić wieczorami po pracy. Szybko robiło się ciemno, poza tym było bardzo zimno i spacery nie wchodziły w grę. Nie lubiłam czytać ani oglądać filmów. Koleżanka poradziła mi, abym spróbowała zacząć haftować. Postanowiłam spróbować. Najpierw jednak musiałam kupić odpowiednie narzędzia, które mi to umożliwią.

Zalety muliny firmy Ariadna

mulina ariadnaKupiłam już kanwę i specjalne nici do haftu. Brakowało mi jeszcze najważniejszego czyli muliny. Mulina to specjalne nici przeznaczone do haftowania obrazów. Z tego co się dowiedziałam, bardzo ważnym jest aby wybrać solidną i wysokojakościową mulinę. Dzięki temu nasze obrazy będą miały nasycone barwy, a kolor nici nie wypłowieje z czasem. Nie wiedziałam jaką mulinę wybrać, dlatego wybrałam się do lokalnej pasmanterii. Wiedziałam, że gdy powiem sprzedawczyni czego potrzebuje z pewnością dobierze ona dla mnie najlepszą możliwą mulinę. I tak właśnie się stało. Doradziła mi ona, że mulina Ariadna będzie dla mnie najlepsza. Jest to wysokojakościowa mulina, niezwykle wytrzymała, dostępna w niskiej, przystępnej cenie w wielu wariantach kolorystycznych. Wiele początkujących osób wybiera ją do haftowania ponieważ jest niezwykle miękka i świetnie dopasowuje się do kanw o różnych rozmiarach. Pojedyncze nitki są niezwykle wytrzymałe i nie przerywają się w trakcie wyszywania.

Zdecydowałam się zakupić od razu komplet stu kolorowych motków muliny tej firmy (po dwa z każdego koloru). Sprzedawczyni zapewniła mnie, że taka ilość muliny z pewnością wystarczy na kilka różnokolorowych obrazów. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Mulina była naprawdę solidna, a gotowe obrazy można było nawet wyprać, bez obawy że utracą one swój kolor.