Kupuję pasek w sklepie z galanterią skórzaną

Kupuję pasek w sklepie z galanterią skórzaną

Kiedy dostałem w pracy awans na koordynatora zespołu to musiałem zacząć się porządnie ubierać. Teraz to nie mogłem założyć zwykłej koszulki tylko musiałem nosić eleganckie koszule i spodnie na kant. Niestety nie miałem żadnego eleganckiego paska.

W sklepie był ogromny wybór galanterii skórzanej 

sklep z galanterią skórzanąWiedziałem, że muszę zainwestować w swój wizerunek i postanowiłem kupić porządny pasek do spodni. Koszulę zawsze noszę schowaną w spodnie i pasek odgrywa w tym przypadku bardzo ważną rolę. U nas na osiedlu jest taki tani sklep z galanterią skórzaną to postanowiłem tam niezwłocznie się udać. Może kupię jeszcze coś. Przydałaby mi się jakaś teczka na dokumenty. W sklepie spokojnie rozejrzałem się i znalazłem świetne paski. Spodobał mi się taki brązowy, który idealnie pasowałby mi do butów. Sprzedawca pomógł mi dopasować rozmiar i go zakupiłem. Ten sklep z galanterią skórzaną jest u nas od bardzo dawna, ponieważ ceny są bardzo przystępne i ludzie chętnie robią tutaj zakupy. Ja kupiłem świetny pasek. Po wypłacie, która będzie za kilka dni wrócę do tego sklepu, aby zakupić świetną teczkę skórzaną na dokumenty. Kiedy pojawiłem się następnego dnia w pracy to Marcin od razu zauważył mój pasek. Zapytał gdzie go kupiłem, bo kolor jest ekstra i fason mu się spodobał. Powiedziałem mu zatem, że jest u mnie taki fajny sklep z galanterią skórzaną i zachęciłem go to odwiedzenia tego miejsca. Po wypłacie pójdziemy tam razem. Ja kupię sobie teczkę na dokumenty a Marcin wybierze sobie jakiś fajny pasek do spodni ze skóry.

Teraz wyglądam bardzo elegancko i poważnie. Piastując tak poważne stanowisko muszę adekwatnie wyglądać. Zarząd jest ze mnie zadowolony a ja wzbudzam podziw wśród pracowników z zespołu. Zakupy w tym sklepie były bardzo dobrą decyzją.