Kuzynka chciała dostać fotelik dla dziecka

Kuzynka chciała dostać fotelik dla dziecka

Z Agnieszką, moją kuzynką miałam bardzo dobre relacje. Zawsze się z nią świetnie dogadywałam i w zasadzie traktowałam ją jak siostrę, której nie miałam. Agnieszka była mi bliska i cieszyła mnie wieść o dziecku, którego się spodziewała. Wybrała mnie na matkę chrzestną. 

Zakup markowego fotelika samochodowego 

babysafe chartKiedy Hubert przyszedł na świat to dużo pomagałam kuzynce i często się opiekowałam jej synem. Pewnego dnia postanowiłam zrobić jej prezent i zapytałam czego by najbardziej potrzebowała. Agnieszka stwierdziła, że przydałby się jej fotelik samochodowy, bo nie może nigdzie jechać z synem a tak to załatwiłaby wiele spraw. Dla mnie to nie był spory wydatek i zadeklarowałam, że dostanie ode mnie taki fotelik samochodowy dla Huberta. Udałam się do sklepu, który prowadził mój przyjaciel. Miał tam dostępne foteliki różnych firm i wiedziałam, że poleci mi coś wartego uwagi. Jacek, właściciel sklepu ucieszył się na mój widok i długo rozmawialiśmy. Polecił mi fotelik marki babysafe chart, ponieważ stwierdził, że był on bardzo wygodny i bezpieczny. Ten produkt najchętniej wybierali klienci, którzy odwiedzali jego sklep. Ja na fotelikach samochodowych się nie znałam, ale miałam pewność, że mogłam mu całkowicie zaufać. Znał się na tym jak nikt inny. Z kupionym fotelikiem od razu udałam się do kuzynki. Była zaskoczona, że tak szybko go kupiłam, ale przecież nie miałam na co czekać a jej był on potrzebny. Bardzo mi dziękowała za tak ogromny prezent. Dla niej to była wielka sprawa.

Dzięki fotelikowi Agnieszka mogła zabierać syna ze sobą i jeździła już swobodnie na zakupy czy do koleżanki. Hubert był spokojnym dzieckiem i nawet jak go pilnowałam pod nieobecność kuzynki, to nie sprawiał nigdy żadnych problemów. To było wspaniałe dziecko.