Ładne mieszkanie w odpowiedniej cenie

Ładne mieszkanie w odpowiedniej cenie

Gdy z mężem byliśmy już jakiś miesiąc po ślubie zaczęliśmy chodzić po bankach i sprawdzać jaka mamy zdolność kredytową. Musieliśmy bowiem wiedzieć na jakie mieszkanie będziemy mogli sobie pozwolić i na jak wysoką ratę możemy się zdecydować.

Zakup nowego mieszkania

mieszkania na sprzedaż starogard gdańskiNa szczęście oboje nie zarabiamy źle także oferta dla nas była naprawdę bardzo szeroka. Nawet na początku zastanawialiśmy się nad tym czy nie wybudować czasem domu. Jednak to wiązało by się z tym, że byśmy musieli mieszkać gdzieś na peryferiach a nawet poza miastem. A tego przecież nie chcieliśmy. Dlatego też zaczęliśmy rozglądać się za mieszkaniem. Chodziło nam o ładne mieszkania na sprzedaż starogard gdański i do tego jeszcze w dobrej cenie. Bo chyba jednak każdy stara się kupić coś dobrego w atrakcyjnej jednak cenie. Dużo czasu zajęło nam oglądanie poszczególnych lokali. W końcu znaleźliśmy swoje upragnione lokum. Było to mieszkanie dosyć duże. Składało się z trzech pokoi, kuchni, która także była dosyć duża i łazienka. Mi ustawienie mieszkania bardzo się spodobało. A także od razu zaskoczyło mnie to i to bardzo pozytywnie, że były tam dwa balkony. Jednak to jest bardzo rzadkie. Po zastanowieniu zdecydowaliśmy się na kupno tego mieszkania. Cała procedura nie trwała długo i już po jakimś czasie byliśmy właścicielami. Nie pamiętam kiedy byliśmy aż tak szczęśliwi jak wtedy. To całe osiedle, na którym znajduje się nasz blok jest bardzo ładne.

Mieszkają tam praktycznie same młode małżeństwa z dziećmi lub jeszcze bez. Jest tam ładny plac zabaw oraz dużo zieleni. Także trzeba przyznać, że jest zadbana także przestrzeń obok budynków. Uważam, że będzie się nam tam bardzo dobrze mieszkało. Ważne jest dla nas też to, że z tego miejsca będziemy mieli bardzo blisko do pracy.