Markowe zegarki IWC

Markowe zegarki IWC

Zegarek może być zwykłym urządzeniem do pomiaru czasu, ale może być też dziełem sztuki. A jak wszyscy wiemy, za sztukę płaci się najwięcej, zwłaszcza gdy jest ona najwyższych lotów. Toteż nie ma się, co dziwić iż za zegarki uznanych marek płaci się naprawdę sporo.

Ekskluzywny zegarek od IWC

zegarki iwcDla wielu z nas, markowy zegarek, jest nie tylko symbolem luksusu, ale też pozycji społecznej i statusu materialnego. Bowiem w niektórych środowiskach, posiadanie przedmiotów drogich i unikalnych stanowi wartość samą w sobie. Marka IWC nie jest tą, którą każdy rozpoznaje, albowiem jej oferta kierowana jest wyłącznie do osób najbogatszych. Dlaczego? Ponieważ wykorzystuje ona nie tylko najwyższej jakości materiały i rozwiązania technologiczne własnego autorstwa, ale także metale szlachetne, jak złoto czy platyna, co w odpowiedni sposób podnosi wartość każdego zegarka. Marka słynie z tradycyjnego wzornictwa, które na pierwszy rzut oka, w ogóle nie sugeruje iż są tak wiele warte. A w tym miejscu należy dodać, że niektóre zegarki IWC mogą kosztować nawet pół miliona złotych. Na jednych ta cena robi piorunujące wrażenie, ale dla innych, zakup chronometru takiej wartości jest, jak zakup kolejnego samochodu lub domu. Bowiem ludzie zamożni nie muszą kalkulować swoich wydatków, a dla wielu z nich prestiż jest kluczowy. A nie ma co ukrywać, że osoba, która nosi na nadgarstku niewielki przedmiot o wielkiej wartości, musi wzbudzać swego rodzaju kontrowersje. 

Zakup markowego zegarka to nie jest sposób na to, by wyróżnić się z tłumu, ale metoda niewerbalnego komunikowania światu o naszym statusie i możliwościach. Drogie przedmioty ułatwiają też zdobywanie pozycji dominującej w negocjacjach biznesowych, co dla wielu klientów IWC ma newralgiczne znaczenie.