Mąż dorabia montując drzwi

Mąż dorabia montując drzwi

Mój mąż od wielu lat pracuje w budowlance. jestem z niego dumna bo ma sporą wiedze praktycznie na każdy temat. Umie wiele zrobić i ciężko pracuje żeby zapewnić mi i dzieciom jak najlepsze warunki. Mąż często decyduje się na dodatkowe zlecenia, które wykonuje po godzinach swojej pracy. Dzisiaj zadzwoni do mnie, że wróci później do domu bo idzie na montaż drzwi.

Mąż montuje drzwi u klienta

montaż drzwi śląskMontaż drzwi Śląsk nie zajmie mężowi sporo czasu a dzięki temu zarobi parę groszy. Odkładamy na większe mieszkanie. Nasze dzieciaki szybko rosną i chcielibyśmy przeprowadzić się do mieszkania trzypokojowego. Zależy nam żeby syn i córka mieli osobne pokoje bo w przyszłości na pewno będą o tym marzyć. Mąż postanowiła zrobić wszystko żeby zapewnić nam większe mieszkanie. Montaż drzwi Śląsk mąż wykonywał w okolicy naszego miejsca zamieszkania więc jak tylko skończył swoją dodatkowa prace mógł szybko wrócić żeby zjeść obiadokolację. Staram się żeby mąż zawsze po powrocie miał ciepły posiłek bo przy pracy fizycznej jest to wskazane. Musze o niego dbać bo mąż myśli o wszystkich o najmniej o sobie. Nasze obecne mieszkanie jest bardzo zadbane. Wszystkie prace mąż wykonywał samodzielnie. Wymieniał okna, malował ściany a także montował wszystkie drzwi. Jestem z niego dumna i ciesze się, że trafiłam na takiego wspaniałego męża i ojca dla naszych wspólnych dzieci. Po powrocie z pracy mąż powiedział mi, że klient był zadowolony z jego pracy i ma mu załatwić dodatkowa pracę przy budowie magazynu.

Magazyn powstaje poza miastem i mąż może całkiem dobrze zarobić. Oczywiście zgodził się na propozycję klienta  jutro ma podjechać po swojej pracy żeby zobaczyć ta budowę. Niedługo będą wakacje i mąż uprzedził, że dwa ostatnie tygodnie sierpnia wyjeżdża już nad morze bo mamy zarezerwowany pensjonat.