Mąż jest zadowolony z efektów leczenia

Mąż jest zadowolony z efektów leczenia

Mój mąż gdy się poznaliśmy prawie piętnaście lat temu miał gęste i bardzo ładne włosy. zresztą one mi się w nim bardzo spodobały. Wiedziałam, że on także traktuje je jako swój atut. Był z nich jednym słowem bardzo zadowolony. 

Mąż leczy łysienie

leczenie łysienia KatowiceJednak w ostatnich latach włosy zaczęły mu wypadać. Dzisiaj widać już po prostu, że łysieje i nie czuje się z tym dobrze. Doszło więc do tego, że najczęściej na co dzień chodzi w czapkach z daszkiem. Jest to po prostu jego kompleks. nie chciał do niedawna nawet o tym rozmawiać. Powiedziałam mu, że przecież leczenie łysienia jest teraz bardzo powszechne i że jeśli to aż tak bardzo mu przeszkadza to może warto udać się do specjalisty. Mąż na początku nie był przekonany do takiej wizyty. Jenak pewnego dnia przyszedł do mnie i powiedział, że chce spróbować. Szukaliśmy w internecie gdzie najlepiej się zgłosić z takim problemem. I okazało się, że leczenie łysienia Katowice cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Także następnego dnia mąż zadzwonił tam i umówił się na wizytę. Nie trzeba było na to długo czekać. Po konsultacji mąż był bardzo zadowolony i widziałam, że ma nadzieję na to, że jego włosy zaczną wyglądać tak jak wcześniej. Czekał go tylko drobny zabieg, który jest podobno bardzo skuteczny. Mąż nie mógł się wręcz tego doczekać. Wszystko poszło bardzo sprawnie i już za jakiś czas mieliśmy obserwować pierwsze efekty. I tak też było. Szybko można było zauważyć, że włosy zaczynają się zagęszczać.

Mąż był bardzo zadowolony z efektu. Ja w sumie też bo widziałam jak dla niego jest to ważne. Za ten zabieg nie zapłaciliśmy dużo. W sumie w porównaniu do innych miejsc była to bardzo konkurencyjna cena. Jego życie zmieniło się. Od tego czasu zaczął się częściej uśmiechać i był po prostu szczęśliwy jak dawniej.