Mikrodermobrazja najpopularniejszym zabiegiem kosmetycznym

Mikrodermobrazja najpopularniejszym zabiegiem kosmetycznym

Ja od kiedy tylko pamiętam lubiłam przede wszystkim malować swoje koleżanki. Sama siebie zawsze potrafiłam naprawdę dobrze pomalować i gdy koleżanki to widziały to także chciały żebym je również pomalowała.

Mikrodermobrazja specjalnością mojego salonu

mikrodermabrazjaW sumie wtedy gdy chodziłam jeszcze do liceum to nie miałam o tym żadnego pojęcia jednak potrafiłam odtworzyć makijaże, które widziałam na przykład w gazetach. Wtedy też naprawdę chyba całe swoje kieszonkowe wydawałam na kosmetyki do malowania i były one naprawdę kiepskiej jakości. W Szczecinie gdzie mieszkam powstał też kierunek studiów, który mnie bardzo interesował. Mianowicie jest tam kosmetologia, na którą bardzo chciałam się dostać. Bardzo chciałam mieć kiedyś swój salon kosmetyczny i pracować jako prawdziwa kosmetyczka właśnie. Dostałam się na kosmetologię i wtedy tak naprawdę zaczęłam się wszystkiego uczyć. Po skończonych studiach wiedziałam na czym polega odmładzająca skórę mikrodermabrazja w Szczecinie i jak się ją wykonuje. Także mezoterapia nie miała dla mnie żadnych tajemnic. Od dawna rodzice odkładali dla mnie pieniądze na tak zwany start w życiu. Pieniądze te na początku gdy skończyłam studia bardzo mi pomogły. Dzięki nim mogłam otworzyć swój gabinet kosmetyczny czyli tak naprawdę spełnić swoje marzenia. Starałam się też mieć od początku wszystkie urządzenia najwyższej jakości. Wiedziałam bowiem, że nie będę miała klientek gdy będę pracowała na przestarzałym sprzęcie. Kupiłam na przykład takie urządzenie jakim jest focus i służy on do ujędrniania skóry.

A efekt jest widoczny praktycznie od razu. Gdy tylko zobaczyłam ten sprzęt na jakiś targach kosmetycznych to od razu doszłam do wniosku, że po prostu muszę go mieć. Zresztą chyba dzięki temu, że zawsze staram się wprowadzać wszystkie nowości na rynku do swojego salonu mam teraz naprawdę dużo klientek.