Najlepsze smoczki Avent

Najlepsze smoczki Avent

Dla każdej mamy, dobro jej dziecka jest najważniejsze, dlatego wybierają one jedynie bezpieczne produkty. Na pewno podstawowym artykułem jaki posiada każde dziecko jest smoczek. Pełni on kilka ról, ale najlepiej uspokaja maluchy.

Dlaczego warto kupić smoczek marki Avent?

Smoczki AventPierwsze smoczki maluchy dostają już w wieku noworodkowym. Są one bardzo małe, ale co najważniejsze są bezpieczne. Kupując smoczek dla naszego dziecka, trzeba się przede wszystkim kierować wiekiem od jakiego są dozwolone. Przeważnie każdy model posiada określony przedział wiekowy w jakim smoczek może być stosowany. Przeważnie wynosi od sześciu do dwunastu miesięcy. Trzeba też pamiętać, że każdy smoczek trzeba wymieniać na nowy co kilka tygodni lub kiedy zauważymy na nim jakieś uszkodzenia mechaniczne, ponieważ w szczelinach mogą się gromadzić niebezpieczne bakterie. Obecnie na rynku jednym z najlepszych modeli są smoczki Avent, które cieszą się doskonałą opinią setek tysięcy rodziców. Najczęściej są wykonane z silikonu, który jest dopuszczony do kontaktu z tak małymi dziećmi lub też spotkamy smoczki kauczukowe. Te drugie są wykonane z organicznego kauczuku, który nie powoduje uczuleń, alergii i jest bardzo dobrze tolerowany przez wszystkie dzieci. Firma Avent jest znana na polskim rynku od bardzo wielu lat, ponieważ poza smoczkami, sprzedaje także wiele innych akcesoriów niezbędnych dla noworodków i niemowlaków. Do każdego smoczka dołączona jest praktyczna osłonka, która świetnie chroni końcówkę przed zabrudzeniami.

Smoczek nie jest drogim produktem, dlatego warto go kupić nawet po to, aby był w domu na wypadek awaryjnej sytuacji. Jest on doskonałym uspokajaczem, który koi łzy. Można go stosować do usypiania dziecka i nawet pozostawić z maluchem na całą noc.