Najlepszy fotograf ze Śląska

Najlepszy fotograf ze Śląska

 

Poszukiwania dobrego fotografa na mój zbliżający się wielkimi krokami ślub trwały bardzo długo. Sytuacja była tym bardziej stresująca, że nasz budżet finansowy trwale malał. Musieliśmy zrezygnować z niektórych rzeczy i podjąć się pewnych kompromisów, co zupełnie nie było nam na rękę.

Młodzi fotografowie ze Śląska

fotograf śląskZastanawialiśmy się czy zrezygnować ze specjalnie przygotowywanego pierwszego tańca, ale mój mąż kategorycznie się na to nie zgodził. Cały stres związany ze ślubem opuszczał go tylko w momencie, kiedy pomyślał o naszym wspólnym tańcu, który bez wątpienia zrobi duże wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. Zastanawialiśmy się też nad zamówieniem mniejszego tortu lub zmiany sali weselnej, ale nie mogliśmy się na to zdecydować ze względu na zaproszoną ilość gości. Mój mąż próbował mnie namówić na zdecydowanie się na inny model sukni ślubnej, aby była nieco tańsza, ale się nie zgodziłam i jestem pewna, że żadna kobieta by się na to nie zgodziła. Ślub kojarzy się kobietom przede wszystkim z piękną, białą suknią i ja chciałam, żeby moja była tą wymarzoną. Ostatecznie zdecydowaliśmy się zrezygnować z kamerzysty i zatrudnić tańszego fotografa. Byłam jednak zdeterminowana, aby znaleźć fotografa w najniższej możliwej cenie, ale jednocześnie takiego, który wykona dla nas najpiękniejsze zdjęcia. Moją wymarzoną panią fotograf ze Śląska podał mi jak na dłoni. W porę zorientowałam się o istnieniu technikum fotograficznego w Katowicach. Młodzi uczniowie chętnie wykonują tanie zdjęcia, ponieważ mogą w ten sposób łatwo zdobyć fotografie do swojego portfolio. Wiem też, że młodzież jest pełna energii, ekspresji i niebanalnych pomysłów.
Nasze fotografie ślubne są przepiękne. Wybrałam chyba najlepszą dziewczynę z roku, która wykonała cudowne zdjęcia pełne emocji i wzruszeń. Jestem pewna, że nie dostalibyśmy lepszych zdjęć od profesjonalnego fotografa.