Najlepszy haft do nowej odzieży

Najlepszy haft do nowej odzieży

Drużyny rekonstrukcyjne najczęściej tworzą swoje własne koszulki, by wyglądać profesjonalnie i mieć większe poczucie przynależności do drużyny poza pokazami. Najczęściej takie koszulki nie należą do szczególnie skomplikowanych i mają dość proste wzory, które można wykonać bardzo łatwo.

Nowoczesne metody haftu komputerowego

estetyczny haft komputerowy na odzieżyNasza drużyna miała jednak bardzo zawiłe i skomplikowane logo, a na dodatek po kilku dłuższych debatach stwierdziliśmy iż chcemy odzież która reprezentuje nas nieco lepiej niż prosty znak drużynowy. Zdecydowaliśmy więc iż koszulki drużynowe będą upodobnione do koszulek zespołów muzycznych z dużym nadrukiem, zajmującym całą powierzchnię koszulki. W normalnych warunkach taki projekt nie jest możliwy do wykonania w punktach które zajmują się tworzeniem customowych koszulek, gdyż tam zazwyczaj stosowane są najprostsze metody wykonywania odzieży, głównie poprzez nanoszenie naklejek z tworzywa na materiał. Nasze koszulki zleciliśmy więc do zrobienia w zakładzie wykonującym estetyczny haft komputerowy na odzieży, i czasem tworzącym koszulki muzyczne o dużym formacie nadruku. Nasz projekt należał do dość skomplikowanych, nawet jak na odzież tworzoną normalnie przez ten zakład, aczkolwiek nie stanowiło to najmniejszej przeszkody.

Koszulki zostały wykonane bardzo szybko, gdyż nie było ich wiele, a każda była haftowana z najwyższą starannością i dokładnością, tak iż wyglądały niesamowicie imponująco, prawie jakby były barwione fabrycznie. Spodziewaliśmy się astronomicznych cen za taki projekt, gdyż w końcu nie był on wcale prosty i łatwy do zrobienia, aczkolwiek okazało się iż pojedyncza koszulka jest tylko nieznacznie droższa od tej którą można wykonać w większości popularnych punktów, a jednocześnie efekt końcowy jest o wiele lepszy.