Najnowsze trendy na rynku stołów.

Najnowsze trendy na rynku stołów.

Lubimy nowoczesność. Od otaczających nas rzeczy oczekujemy dużej funkcjonalności, dobrego wykonania, ciekawego wyglądu, komfortu oraz miniaturyzacji. Wymagamy coraz więcej i często nie jest łatwo znaleźć produkty spełniające nasze wszystkie wymagania. Każde urządzenie ma jakieś plusy kosztem minusów.

Jakie są najnowsze trendy na naszym rynku stołów?

ławaOd mebli również zaczynamy oczekiwać więcej, ale producenci wcale nie są głusi na nasze wymagania. Tym razem uwagę chciałem zwrócić w szczególności na ławostoły. Ławy rozkładane są coraz chętniej wybieranym typem stołów. W moim domu salon również jest wyposażony w nowoczesny dębowy ławostół. Stół jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Bez niego ciężkim zadaniem jest zjedzenie obiadu, czy nawet wypicie kawy. Kupując stół zakładamy, że będzie nam on służył przez wiele lat, dlatego warto zdecydować się na stoły rozkładane nowoczesne, czyli niekoniecznie w kształcie nudnego prostokąta, lecz na przykład w kształcie okręgu, który po rozłożeniu przyjmuje owalną formę. W przypadku okrągłego stołu warto zdecydować się na taki, który ma jedną stabilną nogę zamiast trzech, aby każdy mógł swobodnie przy nim siedzieć nie hacząc swoimi nogami o nogi stołu. Ławostół daje nam możliwość organizacji spotkań ze znajomymi, zlotów rodzinnych jak i spokojnych romantycznych kolacji we dwoje. Po rozłożeniu potrafi swobodnie pomieścić obok siebie nawet do ośmiu osób, więc gdy rodzinka na święta postanowi odwiedzić nasz dom, to nie będziemy już musieli się martwić o to na czym zjecie wspólny obiad.

Po złożeniu może spokojnie służyć małej trzy osobowej rodzinie. Kolejną zaletą jaką oferują ławostoły jest to, iż możemy sobie w nich regulować ich wysokość na dowolnie odpowiadający nam poziom. Wszystko odbywa się dzięki prostemu mechanizmowi z korbką. Bez zarzutów jest także wykonanie tych stołów. Widziałem ich wiele w różnej półce cenowej i każdy był stabilny i solidnie wykonany.