Naturalny sok z Noni

Naturalny sok z Noni

Choroba nowotworowa atakuje coraz to młodsze osoby, z których nie każdy ma szansę się wyleczyć. Dużo zależy od rodzaju nowotworu oraz jego stopnia zaawansowania. Ważna jest również wczesna diagnoza choroby i rozpoczęcie leczenia.

Czy soki z Noni pomagają na nowotwory?

sok z noni na raka płucDiagnoza dla chorego jest jak grom z jasnego nieba, które całkowicie zmienia dotychczasowe życie. Od tego momentu zaczyna się walka o zdrowie i życie pacjenta. Przeważnie zalecane jest metoda chemioterapii, alko chirurgiczne wycięcie zmiany nowotworowej, jeżeli jest taka możliwość. Są to konwencjonalne metody, które zalecają lekarze, ale jest też sporo niekonwencjonalnych, o których raczej się nie mówi w gabinetach lekarskich, ponieważ nie mają one potwierdzonych badań medycznych. Na pewno jedną z nich jest sok z Noni na raka płuc lub innych nowotworów. Można go spożywać od samego początku leczenia terapią konwencjonalną, aby wzmocnić organizm i uzupełnić działanie chemioterapii. Jest to sok, który pozyskuje się w niskich temperaturach z owoców Morwy indyjskiej pochodzącej z regionu Polinezji. Jest on bogaty w antyoksydanty, z których najwięcej jest witamy C oraz zawiera sporo witaminy B3, żelaza i potasu. Sok z Noni powinno się spożywać na surowo przed posiłkiem w ilości od pięciu do dziesięciu mililitrów dziennie. Ma on silne działanie wzmacniające, dlatego też skutecznie pomaga w wielu chorobach. Przede wszystkim przypisuje się mu działanie antynowotworowe, ale jest wykorzystywany przy cukrzycy czy zapaleniach stawów.

Na rynku znajdziemy sporo specyfików o rzekomym działaniu antynowotworowym, jednak większość z nich nie posiada potwierdzenia tego działania w badaniach naukowych. W wyniku tego nigdy nie mamy pewności czy dny produkt nam pomoże czy też nie, ale zawsze warto próbować.