Niesamowite atrakcje weselne

Niesamowite atrakcje weselne

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do występów magicznych, jakoś nigdy mnie one nie interesowały. Albo to były jakieś proste sztuczki karciane, albo przepołowienia asystentki na pół. Wszyscy wiedzą, jak to jest wykonywane i nie ma w tym nic ciekawego.

Atrakcje weselne, czyli magik na weselu?

atrakcje weselne-poznańTakie występy może są dobre na urodziny dla dzieci w przedszkolu czy wczesnej podstawówce, ale dla dorosłych to już nic interesującego. Jednak moja koleżanka Martyna była innego zdania. Kiedy dowiedziała się, ze jakiś znany magik przyjeżdża do Bydgoszczy to kupiła dwa bilety, a ja nie miałam wyboru i musiałam z nią iść. Nie podobało mi się to, ale co zrobić. Dodatkowo przerażał mnie fakt, iż rozważała u siebie na ślubie atrakcje weselne-poznań z udziałem magika. Na pewno nie dopuszczę do czegoś takiego. Musiałam zatem się wybrać razem z nią. Okazało się, że ten występ był zupełnie inny, od tego co do tej pory widziałam. Nie było w tym nic nudnego i sztampowego, nawet na początku występu. Zaczęło się bardzo ciekawie od lewitacji. Niby nic specjalnego, ale było bardzo ładnie pokazywane. Później było tylko lepiej. Magik naprawdę znał się na rzeczy. Wiadomo było, że osoby niby brane z publiczności to tak naprawdę podstawieni asystenci, ale i tak miało to swój urok. Później były jeszcze dwie spektakularne ucieczki, a na końcu wisienka na torcie. Iluzjonista naprawdę przeszedł samego siebie.

Trudno jest mi opisać nawet ten występ. Było w tym tyle ciekawych elementów, tyle zaskoczeń, że nawet nie pamiętam, jak to wszystko po kolei szło. Jednak na pewno byłam tak wszystkimi zaskoczona, ze nie wiedziałam na czym powinnam się skupić. To były niesamowity występ.