Nowa dobra reastuatacja

Nowa dobra reastuatacja

Jestem osobą, która bardzo lubi gotować. W sumie od kiedy tylko pamiętam to zajmowałam się właśnie tym. Naturalne dla mnie także było to żeby iść i uczyć się w tym kierunku. Potem przez wiele lat pracowałam w różnych miejscach.

Najlepsze jedzenie w mieście

jedzenie szczecinŻadnego swojego doświadczenia zawodowego nie żałuję bo jednak sporo się dzięki temu nauczyłam i poznałam wiele nowych smaków. W sumie niedawno wpadłam na pomysł, że chciałabym mieć swoją jakąś małą restaurację gdzie serwowałabym dobre jedzenie. Wszyscy moi znajomi twierdzili, że to doskonały pomysł i że w Szczecinie jest mało takich właśnie miejsce. A takie jedzenie szczecin cieszyło by się na pewno sporą popularności. Znalazłam szybko odpowiedni lokal. Cieszyłam się bardzo z tego bo znajdował się on w bardzo dobrej lokalizacji. Bardzo szybko wszystko urządziłam. I w sumie zajęło mi to niewiele czasu gdy nastąpiło otwarcie. Oczywiście na początku nie miałam zbyt wielu klientów. Jednak z miesiąca na miesiąc było ich coraz więcej. Cieszyło mnie najbardziej to, że ludzie do mnie wracali. Czyli, że dania serwowane przeze mnie smakowały im. Teraz mam już naprawdę dużo klientów i nie mogę absolutnie narzekać na brak gości. Postawiłam też na klasyczne dobre potrawy. Stwierdziłam, że właśnie takie dania się zawsze obronią. Do tego ceny nie są zbyt wysokie i myślę, że stać na jedzenie u mnie praktycznie każdego. Po jakimś czasie wprowadziłam też opcję jedzenia z dowozem.

Po prostu wiele osób zaczęło się o to pytać i stwierdziłam, że czemu nie. Było to związane z zatrudnieniem kierowcy do rozwożenia jedzenia jednak ta opcja cieszy się również dużym powodzeniem. Jest bardzo zadowolona, że mam tą swoją restauracje. Teraz w końcu robię to co kocham  po swojemu i to na własny rachunek.