Nowoczesny design

Nowoczesny design

Wprowadzanie zmian w domu czy w samochodzie to coś, co pozwala nam na nowo odkryć posiadane przez nas rzeczy. Jeśli planujemy nowy design w kuchni, salonie czy poprawę wyglądu naszego wozu, ale nie dysponujemy gotówką na nowy lakier lub gruntowny remont i zmianę mebli, możemy zainwestować w drobne usługi czy produkty, które zmienią wygląd całości. Jedną z propozycji jest szkło w kuchni.

dlugopisyZastąpi ono sprawdzone materiały, które zdążyły się nam już znudzić. Szkło można umieścić chociażby we frontach szafek, dzięki czemu nie będziemy musieli kupować całych mebli. Ponadto doskonale sprawdzają się szklane deski, półki czy blaty. Dzięki nim kuchnia nabiera nowoczesnego wyglądu, a my nie musimy wydawać fortuny na całkowicie nową aranżację od podstaw.

Dobrym rozwiązaniem jest też wykorzystanie kolorowej folii, dzięki której odnowimy powierzchnię blatu nadamy mu zupełnie innego wyglądu. Poświęcimy trochę czasu, ale efekt z pewnością będzie satysfakcjonujący dla nas i dla naszego portfela. Jeśli w planach mamy zmiany w samochodzie, możemy przede wszystkim postawić na zmianę jego koloru. Sprawi to, że stary lakier zniknie, a my będziemy mogli rozkoszować się zupełnie odmienionym samochodem. Nie wymaga to zakupu nowego modelu. Wystarczy skorzystać z usługi, jaką jest oklejanie samochodów. Działa to podobnie jak folia w kuchni, dzięki której zmieniamy wygląd blatu czy frontów. Folia wykorzystywana do oklejania lakieru posiada odpowiedni skład i wybrany przez nas kolor. Dzięki temu auto jest pokryte powłoką chroniącą chociażby przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale też przed rdzą.

Możemy w ten sposób zabezpieczyć nasz stary wóz przed korozją i uchronić lakier przed blaknięciem. Folia nakładana jest specjalną metodą, która umożliwi jej późniejsze zdjęcie bez zniszczenia karoserii. Samochód zyskuje kolor, o jakim marzy jego właściciel. Plusem jest tutaj dobra cena oraz fakt, że kolor folii możemy zmieniać co kilka lat, zyskując niebanalnie wyglądający samochód. Ten sam wóz w kilku odsłonach.

Źródło: http://www.navi-concept.pl