Nowoczesny panel ścienny

Nowoczesny panel ścienny

Bardzo często jest tak, że samo wykończenie mieszkania zajmuje dużo więcej czasu, niż jego wykończenie. Kupując mieszkanie wystarczy skontaktować się z deweloperem i dopełnić wszystkich niezbędnych formalności, po uprzednim obejrzeniu mieszkania w stanie deweloperskim, a jego wykończenie trwa od kilku tygodniu do kilku miesięcy.

Trójwymiarowy panel ścienny do salonu

panele ścienne 3DBiorąc pod uwagę fakt, że prace wykończeniowe i tak trwa bardzo długo i dość sporo kosztuje, to skoro już musimy to zrobić, to warto wykończyć mieszkanie tak, aby się dobrze prezentowało przez lata. Bez sensu jest oszczędzanie na materiale i pośpiech, ponieważ w ten sposób za kilka lat będziemy musieli znowu zrobić remont całego mieszkania, w efekcie czego więcej stracimy, niż zaoszczędziliśmy na pierwszym remoncie. Weźmy za przykład wykończenie salonu. W dzisiejszych czasach bardzo modne jest wykonanie jeden ściany w taki sposób, że układamy panele ścienne 3D. Zazwyczaj jest to ściana na której wieszamy telewizor. Takie panele nie tylko bardzo dobrze wyglądają, ale także są bardzo trwałe. Swoją żywotność panele zawdzięczają temu, że wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów. Takie panele układamy w podobny sposób jak płytki, z tym że używamy innego kleju. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się dedykowany klej montażowy. Tak zamontowane panele będę trwale trzymać się ściany. Najważniejsze jest to, aby ułożyć takie panele równo, tak aby łączenie panela z panelem nie było widoczne.

Na rynku dostępne są różnego rodzaju panele ścienne. Wybór mamy ze względu na ich wielkość, kolor, a także strukturę. Dzięki temu z łatwością znajdziemy takie panele, które będą wpasowywać się nie tylko w nasz gust, ale także w resztę wystroju naszego mieszkania. Zakupu takich paneli możemy dokonać przez internet lub w stacjonarnych sklepach budowlanych.