Oferowanie przedłużaczy od najlepszego producenta

Oferowanie przedłużaczy od najlepszego producenta

Przeszedłem całe mnóstwo szkoleń zanim udało mi się osiągnąć taki wysoki poziom. Chciałem być najlepszym sprzedawcą i dlatego tak się starałem. Chciałem pracować jako przedstawiciel handlowy, bo od zawsze to było moim największym marzeniem.

Przedstawiciel handlowy oferujące niezawodne przedłużacze

producent przedłużaczyKiedy już odbyłem ósme, ostatnie szkolenie handlowe, to byłem gotów do pracy. Ilość szkoleń sam sobie narzuciłem, bo to było dla mojego dobra. Świetnie się składało, ponieważ znany producent przedłużaczy poszukiwał do swojej firmy handlowca, więc zaaplikowałem na to stanowisko. Odbyte przeze mnie szkolenia zaimponowały temu producentowi i od razu mnie zatrudnił. Do obsługi miałem całe województwo pomorskie, gdzie miałem pozyskać klientów. Przedłużacze, które produkował mój pracodawca były niezawodne a marka już wyrobiła sobie renomę, więc wiedziałem, że będzie łatwo. Odwiedzałem nie tylko firmy, ale również sklepy czy markety, w których oferowana była sprzedaż przedłużaczy. Za każdym razem spotkałem się z dużym zainteresowaniem, które poskutkowało podpisaniem umowy współpracy. Wielu klientów zamawiało przedłużacze i były to bardzo imponujące ilości. Producent miał świadomość, że jego produkty będą chętnie kupowane, ale mimo to moje wyniki sprzedażowe mu mocno zaimponowały. W ciągu miesiąca udało mi się znaleźć pięćdziesięciu klientów, którzy zdecydowali się na zakup przedłużaczy, które im zaoferowałem. Byłem z siebie szczególnie dumny, bo odniosłem sukces.

Z czasem przejąłem jeszcze kilka województw, w których szło mi również znakomicie. Oczywiście wpływ miały na to nie tylko moje zdolności handlowe, ale również produkt, który był niezawodny i sprawdzony. Wszystko rzecz jasna miało przełożenie na moje zarobki, które były wysokie.