Organizacja imprezy integracyjnej

Organizacja imprezy integracyjnej

 

Jestem szefem niedużej firmy, ponieważ zatrudniam dwunastu pracowników. Ostatnio zatrudniłem dodatkowych trzech. Nie zauważyłem jednak, by ci pracownicy zgrali się z zespołem. Aby im w tym pomóc, postanowiłem zorganizować firmową integrację. Zależało mi jednak na tym, by ta impreza nie była droga. Sam nie miałem czasu na jej organizację, dlatego nawiązałem współpracę ze specjalną firmą.

Zorganizowanie integracji dla pracowników

tania impreza integracyjna - lubuskieBędąc szefem niedużej firmy, ciąży na mnie spora odpowiedzialność. Jestem świadomy, że odpowiadam również za rodziny swoich pracowników. Dlatego wypłaty mają zawsze na czas. Oprócz tego bardzo istotne jest dla mnie to, by atmosfera w biurze była przyjemna. Ostatnio zatrudniłem dodatkowych trzech pracowników. Niestety, nie dostrzegłem, by zintegrowali się oni z resztą. Postanowiłem im w tym pomóc. Obiektem mojego zainteresowania stała się firma, w której ofercie była tania impreza integracyjna – Lubuskie to spore województwo, w związku z czym nie miałem problemem ze znalezieniem tego typu firmy. Skontaktowałem się z przedstawicielem wybranej przez siebie organizacji, by ustalić szczegóły tej integracyjnej imprezy, równocześnie dbając, by nie była ona zbyt droga. Jak się później okazało, było to jak najbardziej możliwe! Wspólnie doszliśmy do wersji, która była dla mnie niezwykle korzystna. Zaufałem pracownikowi tej firmy eventowej, dopinając szczegóły imprezy integracyjnej dla mojej firmy.

Teraz kiedy jesteśmy już po firmowej imprezie integracyjnej, widzę zmianę. Nowi pracownicy zintegrowali się ze starą ekipą, dzięki czemu w biurze jest o wiele przyjemniejsza atmosfera. Wszystko to dzięki niedrogiej imprezie, którą niedawno zorganizowaliśmy. Mam nadzieję, że moi pracownicy w dalszym ciągu będą się tak dobrze z sobą dogadywać.