Poszukiwania agencji pośrednictwa nieruchomości

Poszukiwania agencji pośrednictwa nieruchomości

Do tej pory mieszkaliśmy z mężem w Warszawie. Mieliśmy tutaj własne mieszkanie w bloku. Jednak kiedy na świat przyszły nasze dzieci, doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zamieszkać na wsi, żeby nasze dzieci miały większy kontakt z naturą. Zdecydowaliśmy się sprzedać nasze mieszkanie. Zależało nam na czasie, ponieważ mieliśmy już upatrzony domek na wsi i obawialiśmy się, że ktoś nas ubiegnie i go kupi.

Skorzystaliśmy z agencji pośrednictwa nieruchomości

agencje pośrednictwa nieruchomości warszawaMój przyjaciel podpowiedział nam, że jeśli zależy nam na czasie, najlepiej będzie skorzystać z pomocy agencji nieruchomości. Dowiedzieliśmy się od niego, że takie agencje pomagają na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Mogą nawet zająć się pokazywaniem w naszym imieniu mieszkania potencjalnym kupcom oraz sporządzeniem wzorów dokumentów sprzedażowych. Eksperci z agencji pośrednictwa nieruchomości pomagają także w załatwieniu spraw formalnych, urzędowych, notarialnych oraz w razie potrzeb bankowych. Polecił nam on także jedno bardzo dobre miejsce. Zależało nam właśnie na tym, aby znaleźć zaufaną agencje pośrednictwa nieruchomości Warszawa to miejscowość, w której mieściła się polecona przez niego agencja. Zapewnił nas, że świadczy ona swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie. Ponieważ jej biuro mieściło się w samym centrum Warszawy, blisko naszego miejsca zamieszkania, udaliśmy się tam jeszcze tego samego dnia.

Muszę przyznać, że byliśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi i pomocy, jaką zyskaliśmy przy sprzedaży naszej nieruchomości. Najważniejsze było dla nas to, że sprzedażą mieszkania zajął się doświadczony agent nieruchomości, któremu udało się bardzo szybko znaleźć kupca na nasze mieszkanie, a w dodatku pomógł nam w profesjonalnej wycenie. Dzięki temu uzyskaliśmy bardzo dobrą cenę za mieszkanie.