Potrzebna firma do wyczyszczenia tapicerki

Potrzebna firma do wyczyszczenia tapicerki

Dwa tygodnie temu moja córka przywiozła do mnie swoje dzieci. Niestety, ze względu na natłok obowiązków w pracy nie mogła pozwolić sobie na urlop, a dzieci jak na złość w okresie letnim mają zamknięte przedszkole. Wiadomo, kocham moje wnuki, więc ucieszyłam się, że mogę spędzić z nimi trochę więcej czasu niż zwykle. Nie sądziłam jednak, że dwójka pięciolatków może spowodować takie szkody.

Najtańsza usługa czyszczenia tapicerek w mieście

czyszczenie tapicerkiStarałam się przez większość dnia zajmować jakoś moje wnuki. Wymyślałam różne zabawy, wychodziliśmy często na spacery do parku czy na plac zabaw. Ogółem dzieci były szczęśliwe i nawet uznały, że nie chcą wracać do domu. Dla mnie jako dla babci, to był ogromny komplement. Niestety, były też chwile, w których sama musiałam na chwilę zostawić je same. Był to czas kiedy robiłam obiad, czy starałam się trochę ogarnąć mieszkanie. O ile w momencie, kiedy je pilnowałam, nie mogłam narzekać, bo się ładnie mnie słuchały, tak jak tylko zostawały same, to zawsze coś odwalili. Najbardziej dotknęło mnie kiedy na mojej nowej kanapie namalowali mazakami wielki rysunek. Oboje byli z siebie dumni, bo była to niby wielka laurka dla babci. Z jednej strony czułam złość, a z drugiej wiedziałam, że oni chcieli sprawić mi przyjemność. Jedynym dobrym rozwiązaniem było czyszczenie tapicerki. Z początku próbowałam ją sama ogarnąć, niestety chyba tylko wszystko rozmazałam powodując jedną ogromną plamę. Potrzebowałam fachowca, który jakoś mi z tą plamą pomoże.

Córka, jako że czuła się winna, załatwiła dla mnie firmę specjalizującą się w praniu tapicerek. Jeszcze tego samego dnia udało się umówić i pracownik tej firmy był już u mnie. Za niewielkie pieniądze udało się wyprać narożnik tak, że po mazakach nie było śladu.