Potrzebna muzyka do prezentacji

Potrzebna muzyka do prezentacji

Witam bardzo serdecznie i niezwykle pospiesznie, zaglądam tu dzisiaj do was, ponieważ potrzebuję opinii. Poszukuję firmy, która jest odpowiedzialna za tworzenie royalty music, a konkretnie chodzi mi o coś takiego jak muzyka do gier, czy muzyka do prezentacji. Kompletnie nie wiem gdzie tego szukać, a szef zlecił mi na dzisiaj takie zadanie.

Muzyka do prezentacji z banku muzyki

muzyka do prezentacjiPotrzebna mu właśnie royalty music. To znaczy ja rozumiem, że jest mu potrzebna muzyka do prezentacji, ale, na co mu muzyka do gier? Nie ma pojęcia! W ogóle mój szef to strasznie dziwny człowiek. Ma jakieś pięćdziesiąt lat a czasami zachowuje się ja małe dziecko. Czasem się z nami śmieje z jakiś głupkowatych obrazków w Internecie, a czasem jest tak zdenerwowany, że nikt w biurze nie ma prawa się odezwać. Mniejsza z resztą z tym. Jestem tu po to, by dowiedzieć się, gdzie mogę znaleźć taką naprawdę dobrą firmę zajmująca się tą royalty music, w tym ma być muzyka do gier oraz muzyka do prezentacji. Muszę taką firmę znaleźć na jutro rano, a jest już po osiemnastej, mam nadzieje, że tam ludzie pracują dłużej… Szef nie był dzisiaj w dobrym humorze, chyba jakaś ważna transakcja się mu nie udała. Mieliśmy ostatnio podpisać wielki kontrakt ze Szwedami, obawiam się, że właśnie on nie wypalił. To musi być ogromna presja zarządzanie taką ogromną firmą. Dlatego zależy mi na tym, by nie dać plany, bo może to tylko royalty music, może to tylko muzyka do gier, czy muzyka do prezentacji, ale z czasem może się okazać, że to coś znacznie więcej. Bo może właśnie tym Szwedom nie spodobała się prezentacja, bo nie było w niej muzyki…, kto wie. Ważne, że moim zadaniem na dziś jest zapewnienie na jutro umowy z firma zajmującą się, royalty music, i nie chce dać ciała.

Dlatego, bardzo, bardzo proszę, jeśli ktoś orientuje się w tej branży, wie gdzie szukać i tak dalej, niech da mi znać, naprawdę, bardzo mi zależy, nie ukrywam, że również na czasie. Z góry dziękuję za waszą pomoc i nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na wasze wiadomości. Pozdrawiam!