Potrzebuję niedrogich drzwi drewnianych

Potrzebuję niedrogich drzwi drewnianych

Kiedy kupowałem działkę na wsi to wiedziałem, że czeka mnie przy niej sporo pracy. Wszystkie pieniądze wydałem na jej kupno i szukałem jakichś tanich rozwiązań. Na szczęście jak byłem w delegacji to poznałem tam sprzedawcę, z którym zdecydowałem się nawiązać współpracę.

Poznałem sprzedawcę niedrogich drzwi drewnianych z Chełmna

niedrogie drzwi drewniane z ChełmaNajważniejszą rzeczą są drzwi, ponieważ te, które są obecnie w domku nie nadają się do niczego. Nawet nie mają żadnych zabezpieczeń i każdy może sobie ot tak tam wejść. To była dla mnie sprawa priorytetowa. Facet sprzedaje niedrogie drzwi drewniane z Chełma i postanowiłem je kupić. Dobrze, że spotkaliśmy się na tej delegacji, bo szukałem już u nas jakichś tanich rozwiązań, ale wszystko było dla mnie za drogie. Facet się ucieszył, że będziemy współpracować, ponieważ świetnie się dogadaliśmy i mnie polubił. Wspomniał coś nawet, że dostanę zniżkę dodatkową w ramach znajomości. Wysłałem mu informacje jakie drzwi są mi potrzebne i miał osobiście do mnie przyjechać. On także sam mutuje te niedrogie drzwi drewniane z Chełma u klientów i planował przyjechać do mnie. Cieszyłem się, ponieważ bardzo go polubiłem i wiedziałem, że zawsze się dogadamy. Kiedy pojawił się u mnie na wsi to od razu do mnie trafił. Żartował, że poznał domek po drzwiach, które są w opłakanym stanie. Opowiadałem mu o tej działce, ale nie sądziłem, że tak szybko i łatwo mnie znajdzie. Wypiliśmy kawę i chwilę porozmawialiśmy. Później zabrał się za montowanie drzwi, których tak bardzo potrzebowałem.

Zapłaciłem bardzo mało. W zasadzie to on nawet nic mi nie policzył za ich montaż. Jego pomoc była dla mnie cenna i obiecałem, że jak będzie czegoś potrzebował to może na mnie liczyć. Takie znajomości są korzystne dla obu stron i to jest dobre.