Praktyczne doniczki z kieszeniami

Praktyczne doniczki z kieszeniami

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Bardzo dużo osób lubi się otaczać roślinami, ponieważ stanowią one naturalną dekorację oraz co najważniejsze, produkują tlen. Można trzymać w doniczkach lub skrzynkach w kuchni, na parapecie czy balkonie, a także w ogrodzie.

Jak wygląda donica z kieszeniami?

doniczka z kieszeniamiW dużych pomieszczeniach, nie ma problemu z ustawieniem kwiatów w ozdobnych doniczkach na podłodze, gdyż nie będą przeszkadzać, a będą stanowiły świetną dekorację. Równie dobrze sprawdzą się kwietniki na kilka doniczek, które mogą mieć najróżniejsze kształty. Problem z ustawianiem kwiatów, w szczególności ziół, może być w kuchni, gdzie przeważnie nie ma ich gdzie ustawiać. W takiej sytuacji, dobrym rozwiązaniem jest doniczka z kieszeniami, którą można powiesić na drzwiach, ścianie, poręczy balkonowej czy nawet na drabinie. Jest to innowacyjne rozwiązanie w sadzeniu kwiatów, które sprawdzi się nie tylko w domu, ale także na zewnątrz. Taka donica zupełnie nie wygląda jak standardowe okrągłe, wykonane z plastiku czy metalu. Ma ona formę podwieszanych kieszeni o określonej wielkości, do których wkłada się ziemię i sadzi w niej rośliny. Co najważniejsze jest ona wykonana z naturalnych materiałów, zatem nie szkodzi ani roślinie ani środowisku. Wyglądem przypomina nieco organizer na podręczne przybory w łazience. Nie zajmuje wiele miejsca i może tworzyć ciekawe kompozycje z kwiatów, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać poprzez stawianie kwiatów w tradycyjnych doniczkach. Od zewnętrznej strony, doniczka jest podszyta nieprzemakalnym materiałem, zatem nie musimy się obawiać jej używać w domu.

W sprzedaży znajdziemy naprawdę wiele rodzajów donic, ale model z kieszeniami jest na pewno najbardziej nietypowy. Może być szeroko wykorzystywany i to wielokrotnie, co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność. Nie kosztuje wiele, bo zaledwie 40 zł.